581 - 600 av 1 198
1...293031...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2021

Klubbad för

Örhängen ett par 18K roseguld 6,3g, Damiani, Eden, ormar med diamantögon 4xca0,01ct, svart emaljinlägg, stift/stoppers i vitguld, snr 73317340, i ask med certifikat NK mars 2020

4 700 kr

Utrop: 4 400 kr

Konst Skulpturer

Skulptur brons, Stig Blomberg (1901-1970) Tidningspojken DN, signerad S.B, gjutarmärkt H. Bergman, höjd ca20cm, personlig gravyr

600 kr

Utrop: 800 kr

Uppläggningsfat, keramik, krackelerat, Ø33cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Vas stengods, design Ruth Vetter, höjd 22cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Såskanna, termos, bruksskick, höjd ca 18cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Tissot PR100, herrur, 38mm, stål, quartz, datum, safirglas, Ref T101410A, Snr F57GLVU9M, stållänk, viklås

Utrop: 1 200 kr

Kedja 18K 42,7g med stavar, längd 78cm, bredd 2mm, kroklås

17 200 kr

Utrop: 21 000 kr

Parti guld 18K 18,2g defekt med diamanter (skadade)

6 600 kr

Utrop: 8 000 kr

Armring 18K 14,5g Ø6,5cm, bredd 4mm

Utrop: 7 000 kr

Armband Kejsarlänk 18K 52,6g längd 20cm, bredd 6mm, kistlås

Utrop: 31 000 kr

Armband Cordell 14K 53,5g längd 22cm, bredd 7mm, kistlås

Utrop: 18 600 kr

Armband X-länk 18K 35,6g längd 18cm, bredd 17mm, kistlås

Utrop: 17 400 kr

Ring 14K 5,3g graverad

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 3,1g med stenar skadade, skev

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K trefärgad 3,2g Ø17½ tredelad

Utrop: 2 200 kr

Ring 23K 7,4g graverad

Utrop: 4 100 kr

Parti guld 18K 27,5g med stenar

Utrop: 8 900 kr

Tennisarmband 18K vitguld 17,8g med diamanter 42xca0,12-0,16ct, längd 18cm, bredd 3mm, kistlås

36 500 kr

Utrop: 30 000 kr

Parti guld 21K 34,7g defekt, udda

Utrop: 17 800 kr

Ring 18K vitguld 8,2g Ø16½ Chopard Happy Diamond modell:82/4502, snr:6087947 i box

Utrop: 18 000 kr