1041 - 1060 av 1 091
1...52535455 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2021

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 2,7g längd: 46,5cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 1 400 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 4,9g defekt

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K vitguld 8,7g Ø17½ med vita och svarta stenar

Utrop: 5 700 kr

Armring 18K 7,4g Ø5,4cm öppningsbar, defekt, skev

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K vitguld 5,8g Ø19¾ med sten, defekt små nagg på sten, små skador på skena

Utrop: 2 400 kr

Örhängen ett par Creoler 18K 1,5g med stenar Ø10mm

Utrop: 1 100 kr

Örhänge ett udda Rolex 14K 0,9g med stenar och diamanter

Parti guld 18K 2,9g, defekt, innehåller stenar

Utrop: 1 200 kr

Kedja Figaro 18K 1,9g längd: 45,5cm bredd: 2mm med springring

800 kr

Utrop: 900 kr

Hänge 21K 1,8g med sten höjd: 21mm bredd: 14mm

750 kr

Utrop: 900 kr

Hänge 14K tvåfärgat 1,4g med sten höjd: 20mm bredd: 7mm

Utrop: 500 kr

Hänge 18K Öga 0,7g med sten höjd: 15mm bredd: 9mm

Utrop: 450 kr

Ring 18K vitguld 10,1g Ø19¼, defekt sliten och graverad

Utrop: 4 400 kr

Armband 14K 2,6g längd: 19,5cm bredd: 3mm med karbinhake

Utrop: 900 kr

Örhängen ett par 14K 11,6g med stenar höjd: 60mm bredd: 11mm

Armband Bismarck 18K 10,3g längd: 19cm bredd: 6mm med kistlås

Utrop: 5 000 kr

Parti guld 14K 5,1g defekt

Utrop: 2 200 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g med stenar, stopper i gummi

275 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 21K 0,8g defekt

Utrop: 400 kr

Hänge 18K 0,2g defekt med emalj

Utrop: 100 kr