1021 - 1040 av 1 091
1...515253...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2021

Klubbad för

Hänge S925 Cyklist som cyklar åt vänster 2,5g höjd: 22mm bredd: 22mm,

150 kr

Utrop: 100 kr

Omega Seamaster, herrur 14K, 33mm, quartz, datum, plastglas, graverad boett, läderarmband

3 800 kr

Utrop: 3 300 kr

Certina, herrur, 18K 34mm, manuell, repigt plastglas, små repor på boett, läderarmband

3 000 kr

Utrop: 3 300 kr

L.Hainz Prague, damur, 14K 19mm, manuell defekt, plastglas, boettnr 861882, läderarmband

550 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 3,2g Ø17¾ mönstrad

Utrop: 2 100 kr

Kedja Venezia 18K 4,7g längd: 45cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K hjärta 1,2g höjd: 20mm bredd: 14mm

Utrop: 800 kr

Hänge 18K med mabepärla 1,3g höjd: 18mm bredd: 10mm

Utrop: 850 kr

Hänge 18K hjärta med röd sten 1,2g höjd: 15mm bredd: 12mm

Utrop: 800 kr

Hänge 18K kors mönstrat 0,6g höjd: 21mm bredd: 10mm

Utrop: 400 kr

Hänge 18K 3,1g höjd: 26mm bredd: 13mm

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K tvåfärgat 16,0g, defekt, gravyrer

Utrop: 6 900 kr

Hänge 9K tvåfärgad vinge 0,6g höjd: 20mm berdd: 5mm

Utrop: 125 kr

Ring 18K 7,8g Ø18¼ med diamant ca0,01ct, repig och skev

Utrop: 3 400 kr

Kedja Singapore 9K 2,1g längd: 45cm bredd: 2mm med springring

Utrop: 425 kr

Collier 18K halvstel 3,2g längd: 42cm bredd: 1mm, defekt små skador

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 5,2g Ø17 med blå sten

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K tvåfärgat kors 3,0g höjd: 20mm bredd: 17mm, vitguld på ena sidan och gult guld på andra sidan

Utrop: 2 000 kr

Kedja Kejsarlänk 18K 218,7g defekt lås, går ej att öppna, längd ca 55cm bredd: 8mm

Hänge 18K 0,9g med sten höjd: 9mm bredd: 9mm

Utrop: 600 kr