Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 juli 2021
VÄSKA, GUCCI, Dionysus, röd mocka, rött skinn, silverfärgad beslag, 29x20x7 cm, kvitto från 2016, dutsbag, kartong, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG1078/S, 52 19, bruna samt svarta bågar, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, PIERRE CARDIN, vintage, 202, melerade bågar, tonade glas, fodral ej original.
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 820 901, 52 17, svarta bågar, svarta glas, etui, repor.
SOLGLASÖGON, EMPORIO ARMANI, 16-133, svarta bågar, svarta glas, etui, liten spricka.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, sneaker, vitt skinn, pajetter, strass, stl 38 skopåse, kartong. Bruksslitage.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani, Stud Crossbody, svart skinn, guldfärgade nitar, 23x15x5 cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, PRADA, Sling-Back, svart skinn, stl 37, klack 5 cm, skopåse, kartong, kvitto på begäran från 2019.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5239 c.1318/34, 55 21, rosa bågar, svarta glas, etui, ytterkartong. skalmarna har några fläckar.