Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 juli 2021
Klubbad för
Accessoarer Scarves
SCARF, GUCCI, I Servizi Postali, Posta Presto, 100% siden, 90x90cm, röd, vit, guld, någon fläck, sent 1980-tal.
Accessoarer Scarves
SCARF, GUCCI, Tarms Parisiens De La Fin Du Xix Siècle, 100% siden, 80x80cm, blå, vit, någon fläck.
VÄSKA, CHANEL, rött quiltat mönster, silverfärgade beslag, hologrammärkt 16592840, 40x22x18cm, bruksslitage, fläck på undersidan, dustbag.
Visa varaAccessoarer Solglasögon
SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, BV0141S 004, 60 20, guldfärgade bågar, guldfärgade glas, fodral, ytterkartong.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, COLLIER, CHANEL, silverfärgad metall, imitationspärlor, strass, längd 80-100cm, märkt B20 CC c, originalask,