Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 juli 2021
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5076-H, c.501/67, 61 16, svarta bågar, svarta glas, repor.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Marie Lou Compact Wallet, monogram canvas, brun/indian rose Epi läder, 13,5x9x3 cm.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, Guccissima, svart läder med monogram, längd 100 cm, silverfärgat spänne.
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, HERMÈS, Jumbo Double Tour, brunt läder, silverfärgat spänne, längd 31 cm.
Accessoarer Plånböcker
VÄSKA/PLÅNBOK, DIOR, Rendezvous Chain Wallet, svart kalvskinn, 19x10x2 cm, silverfärgade detaljer.
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Tour Bracelet, brunt kalvskinn, längd 15 cm, guldfärgade detaljer, ask.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, tyg med blommor, mörkbeige läder, silverfärgade beslag, 28x16x8cm,
VÄSKA, CHANEL, Precious Symbols Tote, rosa präglat kalvskinn, 24,5x22x7,5 cm, hologrammärkt 8846591, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Sarah Etoile, monogram canvas, 19x10x2,5 cm, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, Shoulder Tote, taupe quiltat kalvskinn, 39,5x24x17 cm, hologrammärkt 16593506, silverfärgade detaljer, dustbag.
COLLIER, LOUIS VUITTON, Gambel, guldfärgad kedja, lila stenar, längd 42cm, smyckespåse.