Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni 2021
Klubbad för
Vas, Kosta Boda, design Ulrica Hydman Vallien, Open Minds, Artist's choice, handmålat konstglas, signerad, etikettmärkt, etsning botten, nr. 2040230, höjd 35cm
Ring i vitguld 18K Ø16 brv 3,3g med diamanter 1xca0,49ct, 50xca0,01-0,02ct, två små sprickor på insida skena