Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Klubbad för
Hans Peter Engmann (1879-1938) "Solnedgång vid Kronborg", olja på duk, signerad, 28x20cm, i ram
Evert Lundquist (1904-1994) "Modellakt", torrnålsgravyr, signerad 1960 8/80, 42x31cm i ram
Mobiltelefon Apple iPhone 11, Modell: MWLT2ZD/A, snr: DNPD8RMWN735, 64GB imei: 356809115021564, fabriksåterställd, med laddare
Objektiv Edixa-Reflex, Schneider Optik Kreuznach, 1:5, 5/360, i fodral med extra gulfärgad lins