1241 - 1260 av 1 363
1...626364...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

H. Weise (-) "Landskapsbild", olja på duk, signerad, 28x20cm, i ram

75 kr

Utrop: 100 kr

Hans Peter Engmann (1879-1938) "Solnedgång vid Kronborg", olja på duk, signerad, 28x20cm, i ram

125 kr

Utrop: 150 kr

Knut Irwe (1912-2002) Olja på duk, signerad, 33x26cm, i ram

Utrop: 1 400 kr

Bendix (-) olja på duk, signerad, 56x31cm, i ram

Utrop: 300 kr

Sten-Sture Sandgren (1894-1964), Olja på duk, signerad, 40x30cm, i ram

Utrop: 100 kr

Jan-Owe Stappe (1944-), Olja på duk, signerad, 45x37cm, i ram

Utrop: 425 kr

Evert Lundquist (1904-1994) "Modellakt", torrnålsgravyr, signerad 1960 8/80, 42x31cm i ram

Utrop: 700 kr

Jacques Villon (1875-1963), färglitografi, signerad '54, 49x37cm, i ram

250 kr

Utrop: 300 kr

Bertil Gadö (1916-2014), Olja på duk, signerad, 60x50 cm, i ram, behov av omramning

Utrop: 100 kr

Okänd konstnär, olja på duk, signerad (otydlig signatur), 55x29cm, i ram

100 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Apple iPhone 11, Modell: MWLT2ZD/A, snr: DNPD8RMWN735, 64GB imei: 356809115021564, fabriksåterställd, med laddare

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Kamera Leica DBP, modell: M2-10999, linskydd och läderband, ej funktionstestad

23 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Objektiv Edixa-Reflex, Schneider Optik Kreuznach, 1:5, 5/360, i fodral med extra gulfärgad lins

750 kr

Utrop: 425 kr

Ring vitguld 18K 5g Ø19¼ med prinsesslipade diamanter 12xca0,02ct och stenar

Utrop: 3 600 kr

Ring vitguld 18K 1,5g Ø18½ med åttkantslipade diamanter 8xca0,01ct och sten

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 3,3g med gravyr

Utrop: 1 500 kr

Ring vitguld 18K 3,7g Ø19¼ med åttkantslipad diamant 1xca0,60ct, Si-VS, I-H

Utrop: 12 400 kr

Ring 18K 4,1g Ø16½

Utrop: 2 700 kr

Ring vitguld 18K 3,7g defekt

Utrop: 1 600 kr

Örhängen ett par tvåfärgade 18K 2,0g Ø1,5cm creoler

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr