Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Klubbad för
Lampfot Bing & Gröndahl, Blå måsen höjd: 33cm ej funktionstestad, behov av ny elkontakt
Armband Hermès, Clic H Bracelet, Ø6,5cm bredd: 12mm brunt och stålfärgat, i orginalask med kvitto
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Tommy Hilfiger TH Sun Rx 39 30735064, i orginalfodral med putsduk, bruksslitage
Pablo Picasso (1881-1973), "Toros y Toreros", Litografi, signerad 17/50 49,8x41cm i något sliten ram
Henri Matisse (1869-1954), dubbelsidig, troligtvis ur konstmappbok, signerad 145/200, 28,5x38cm i ram