1221 - 1240 av 1 363
1...616263...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Lampfot Bing & Gröndahl, Blå måsen höjd: 33cm ej funktionstestad, behov av ny elkontakt

300 kr

Utrop: 300 kr

Porslinsfigurin Katt, Royal Copenhagen 12cm höjd: 13,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Porslinsfigurin Gäss, Lladro ca 10cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Porslinsfigurin Pojke med hund, Lladro höjd: 22,5cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Porslinsfigurin Pojke med bok, Lladro höjd: 21,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Urna med lock sexkantig, höjd: 23,5cm Øca17cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Hänge Camé S925 brv: 6,9g 4,5cm med markasiter

175 kr

Utrop: 200 kr

Kedja Venezia S925 2,8g 41cm

Utrop: 75 kr

Ring Alton 18K 2,2g med sten defekt

Utrop: 1 000 kr

Skulptur Jonathan Adler, Peace Hand signerad, höjd: 35cm visst slitage

900 kr

Utrop: 900 kr

Armband Hermès, Clic H Bracelet, Ø6,5cm bredd: 12mm brunt och stålfärgat, i orginalask med kvitto

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon Tommy Hilfiger TH Sun Rx 39 30735064, i orginalfodral med putsduk, bruksslitage

650 kr

Utrop: 200 kr

Armband Kejsarlänk S925 21,2g bredd: 5mm 19,5cm

Utrop: 500 kr

Pablo Picasso (1881-1973), "Toros y Toreros", Litografi, signerad 17/50 49,8x41cm i något sliten ram

14 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Henri Matisse (1869-1954), dubbelsidig, troligtvis ur konstmappbok, signerad 145/200, 28,5x38cm i ram

1 600 kr

Utrop: 250 kr

Tage Sahlberg (1906-1980), Olja på duk, signerad 1968 44x37 i ram

Utrop: 300 kr

Axel Kleimer (1881-1945), Olja på duk, signerad 1943, 45x37cm i ram

150 kr

Utrop: 200 kr

Rolf Swedberg (1927-2008), Olja på pannå, signerad, 34x26cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Nils Björkqvist (1900-1991), Olja på duk, signerad, 46x37,5cm, i ram

125 kr

Utrop: 150 kr

A. Gebhard (-), Olja på pannå, signerad 46-, 28x85cm

275 kr

Utrop: 350 kr