Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Kedja Kejsarlänk 18K 440,6g, längd 65,5 cm, bredd 10x10 mm, kistlås
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, Pearlmaster, 34mm, 18K vitguld, Brv 146,6g, pave dial, diamant bezel, automatisk, Cal. 2235, safirglas, datum, Ref nr. 81339, Serie nr. M474719, certifikat Norge, 2008, box, ytterbox (skadad)
Visa varaKeramik Övrigt
Uppläggningsfat, B&G Royal Copenhagen, "Blå måsen" no. 357, längd 25,0 cm, bredd 18,0 cm, andra sortering
Soppskålar med lock, B&G Royal Copenhagen, "Blå måsen" no. 481, 2st, höjd 6,0 cm, bredd 12,0 cm, andra sortiment
Objektiv Canon, 55 - 250 mm, EF-S 1:4 - 5.6 IS, serie.nr: 36006687, med UV filter
Kameratillbehör, 1st Kamerastativ Manfrotto 190 (498RC2) tripod, modell.nr MT190XPRO3, serie.nr A4085506, 1st Kameraslider Digilife GT-J80, längd ca 80 cm, med tillbehörande väska
Rolex, Oyster Perpetual, Sky-Dweller, stål, 42mm, vit rolesor, vit urtavla, automatisk, Cal. 9001, safirglas, perpetual calendar, GMT, Ref nr. 326934, Serie nr. 4H0890M1, Oysterlänk i stål med easylock, Ref. 8DS / 72220, cert -17, box, ytterbox
Visa varaElektronik Kameror
Kamera, Yashica - A, medium format 120 film TLR camera, 1:3.5 80mm, serie.nr: 61703, med blixt Agfalux (med skadad kabel, fäste) i tillhörande väskor
Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, stål, 40mm, svart urtavla, svart keramring (Cerachrom), automatisk, Cal 4130, kronograf, safirglas, Ref nr. 116500LN, Serie nr. 585PQ694, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor på länk
Visa varaKlockor Övriga klockor
Skeppsur, Stena Line Pilot Marine, quartz, barometer och klocka, mässing, monterad på träskiva 38 x 19 cm
Musikinstrument Träblås
Keyboard, Yamaha Portatone, modell.nr: PSR-1500, serie.nr: ECMY01102, made in Indonesia, bruksskick,med kablage och soft case
Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, stål/roséguld, Everose, 44mm, vit urtavla, keramring, safirglas, automatisk, regattakronograf, Ref nr. 116681, Serie nr. G699541, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Kejsarlänk 18K 206,0g längd 64 cm, bredd 8mm, kistlås, Stockholm
Visa varaSmycken Armband
Armband Pansar 18K 214,6g, längd 22,5 cm, bredd 19,5 mm, kistlås, Stockholm
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Day Date 40, 40mm, 18K Roséguld (Everose), Brv 198,6g, "Chocolate dial", president länk kort 18K Rosé, crownclasp, safirglas, automat, Cal. 3255, dag/datum, Ref. 228235, Snr. N8J15566, box, certifikat -16, ytterkartong, tag