Avslutad | Pant – Tisdag 2 mars 2021
Orrefors, Whiskyglas 4st, "Erik Old Fashioned" designat av Olle Alberius, Höjd: ca8,5cm, Volym: 25cl
Visa varaKeramik Övrigt
Rörstrand, "Adventsbarn" av Lisa Larson (Lucia, Tärna, Stjärngosse & Tomte), glaserat stengods, Höjder 10,5-17cm
Lenovo IdeaPad S340, Laptop 14", 3GB RAM, Windows 10, Modell.nr: 81NB, S/N: MP1NHPE9, med laddare
Huawei Media Pad T1 10, Modell: T1A21L, 8GB CPU Quad Core 1,2GH RAM 1,0GB, S/N: F2P6R17123000683, IMEI: 86673502633005, med laddare (glapp), orginalkartong, repig baksida
Samsung Galaxy S5 SM-G9001, 16GB, IMEI: 352919064900876, S/N: RF8G21LRAPT, med laddare (glappar),
Yamaha C-40, Akustisk Gitarr, Nylonsträngad, S/N: QLY284513, i mjukt fodral
Litografi, "De Andra" av Mikael Persbrant 57/250, 77x58cm, signerad, i vit ram, OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen