Avslutad | Pant – Tisdag 2 mars 2021
Certina, Herrur 18K, med läderband, Nr: 158.9289.68, S/N: 11LA0002550, datum ,quartz, graverad
Sherryglas 6st, S830 339,1g med förgyld insida, Höjd: 105mm, År 1967-1967, Stämplade MGAB
Tissot PR100, Herrur, Ref.nr: T049410B, quarts, datum, blå urtavla, S/N: 13BN0099612, i box, extra länk, garantibevis
Gräddkanna och Sockerskål, S830 285,2g, förgyllt insida, Höjd: ca7-7,5cm, Stämplat GEWE, År 1969
Rörstrand, "Swedish Grace" designad av Louise Adelborg, Vit, Gräddkanna 48cl, Höjd: ca11cm
Rörstrand, "Swedish Grace" designat av Louise Adelborg, 6st Muggar 30cl, Höjd: ca9cm, Färg: Äng
Visa varaKeramik Övrigt
Rörstrand, "Swedish Grace" designat av Louise Adelborg, 6st Skålar 30cl, Ø 151mm, Färg: Äng
Visa varaKeramik Övrigt
Rörstrand, "Swedish Grace" designat av Louise Adelborg, 6st Tallrikar Ø21cm, Färg: Äng
Visa varaKeramik Övrigt
Rörstrand, "Swedish Grace" designat av Louise Adelborg, 6st Tallrikar Ø27cm, Färg: Äng
Visa varaGlas Övrigt
Orrefors, Champagneglas 4st, "More" designat av Erika Lagerbielke, Höjd: ca21,5 cm, Volym: 18cl
Visa varaGlas Övrigt
Orrefors, Vinglas 4st, "More" designat av Erika Lagerbielke, Höjd: ca21,5 cm, Volym: 44cl