Avslutad | Modekvaliten – Lördag 20 mars 2021
VÄSKA, GUCCI, Ophidia Small, web, röd mocka, svart lack, guldfärgade beslag samt kedja, 32x20x9cm, dustbag, kvitto från 2018. Viss färgskiftning på baksidan,
VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, Top Handel Fur, svart kaninpäls, svart skinn, guldfärgade beslag, 25x15x7,5 cm, hologrammärkt 25965824, cert, kvitto från 2018, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Tote MM, Cuir Exotique, monogram canvas, grönt pytonskinn, ljusbrunt strutsskinn, spänne i sköldpadda, 32x28x14cm, axelrem, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Vie de Fleuve, Aline Honore, 100% siden, 90x90cm, lila, blå, tells the story of life on the river, originalask. Excellent condition.
Kläder Stövlar
STÖVLETT, TOM FORD, Zip High, svart skinn, dragkedja, stl 37, klack 10,5cm, skopåse, kartong.
Kläder Skor
SKOR, GIUSEPPE ZANOTTI, Yvette, pumps, Nude, stl 38½, klack 10cm, kartong. Excellent condition.
Kläder Skor
SKOR, RENÉ CAOVILLA, sandalett, silverfärgat läder, vit strass, stl 40, klack 11cm, skopåse.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Chester Fille, Shiny Calf, svart, stl 38, klack 12cm, öppen tå, kartong, kvitto från 2015.
Kläder Stövlar
STÖVLETT, VALENTINO, Garavani, Stud, svart skinn, stl 40, klack 11cm, omsulade, liten lagning på klack höger fot.
VÄSKA, CHANEL, Large Boy, lavendelfärgat quiltat skinn, silver färgade beslag, 30x21x10cm, hologrammärkt 15933281, dustbag, kartong (skadad). Färgen på framsidan är blekare än insida efter ljusexponering,
VÄSKA, CHANEL, GST, beige quiltat kaviar läder, silverfärg beslag, 33x25x13cm, hologrammärkt 17252883, dustbag, lätt bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, Suede Fringe Flap Bag, Pre-fall 2014, nogatfärgad mocka, guldfärgade beslag, 26x14x7cm, hologrammärkt 19869770, cert, dustbag, kartong.
VÄSKA, CHANEL, Classic Bag, Flap, mörkgrönt skinn, silverfärgade beslag, 26x14x7cm, hologrammärkt 13935402, cert, dustbag, kartong.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Lady Dior, rosa quiltat läder, silverfärgade beslag, 32x25x12cm, avtagbar axelrem, märkt 50-MA-0049.