Avslutad | Modekvaliten – Lördag 20 mars 2021
VÄSKA, HERMÈS, Evelyne TPM, Clemence, Cerulean, blått läder, silverfärgade beslag, 29x28x7cm, axelrem, märkt RB L, år 2008. Good condition.
HERMÈS, Birkin 35, Swift, ljusbeige skinn, palladium plätterade beslag, 35x28x18cm, hänglås samt två nycklar, Nr 33, märkt N in squared, år 2010, lätt slitage på undersidan av hörn.
HERMÈS, Birkin 35, Clemence, beige skinn, palladium plätterade beslag, 35x28x18cm, hänglås samt två nycklar, Nr 117, 0078, märkt L in squared, år 2008, dustbag, originalkartong (har fläckar samt skador). Lätt bruksslitage.
HERMÈS, Birkin 35, Togo, mörkbrunt skinn, palladium plätterade beslag, 35x28x18cm, hänglås samt två nycklar, Nr 117, 0078, märkt L in squared, år 2008. Lätt bruksslitage.
HERMÈS, Lindy 34, Togo, ljusbrunt skinn, palladiumpläterade beslag, 34x22x16, märkt K in squared, år 2007, dustbag.
LOUIS VUITTON, Kimono MM, Limited Edition, monogram canvas, svart läder, blått, rött print, 42x30x14cm. Excellent condition.
LOUIS VUITTON, Reverse Trunk, monogram canvas, svart läder, guldfärgade beslag, avtagbar axelrem, 20x12x5,5cm.
LOUIS VUITTON, Epi, Petit Noe, Bicolor, vitt läder, marina detaljer, 26x31x19cm, år 2013, någon fläck.
LOUIS VUITTON, Epi, Noctambule, svart läder, svart handtag, 35x29x10cm, år 1999. Excellent condition.
LOUIS VUITTON, Epi, Ombre, svart läder, svart handtag, 27x27x8cm, år 1999. Excellent condition.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Epi, Alma PM, Noir, svart läder, 32x25x16cm, guldfärgade beslag, år 1998.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Epi, Alma PM, brunt läder, 32x25x16cm, guldfärgade beslag, år 1996. Utmärkt skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Epi, Alma PM, orange läder, 32x25x16cm, silverfärgade beslag, hänglås samt nyckel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy Cube PM, Damier Facette, gul lack, 20x19x16cm, hänglås samt nyckel, axelrem.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Epi, Saint Jacques PM Short Strap, gult läder, lila mocka foder, 38x24x10cm, år 1995. Good condition.
VÄSKA, HERMÈS, Epsom Clic 16, rosa kalvskinn, palladiumpläterade beslag,16x14x2 cm, märkt A NN 009 DX. Excellent Condition.
VÄSKA, PRADA, Twin Satchel, Saffiano, rött kalvskinn, svart foder, 35x26x15cm, märkt 117 P, axelrem.
VÄSKA, PRADA, Satchel, Saffiano, rosa kalvskinn, guldfärgade beslag, 30x25x16cm, märkt 25, axelrem.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato Leather Hobo Bag, Ltd, rostfärgat flätat kalvskinn, mocka foder, 42x26x2cm.