Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2021
Ring 18K 4,4g Ø16¾ vitguld med grön sten (något naggad/repig) och diamanter 1xca0,03ct 1xca0,02ct 1xca0,015ct 1xca0,01ct, tillverkad av Björkman & Magnell Hb Guldsmedsat år 1984
Movado 18K 21g Ø18mm, armbandsur, manuell, länk i 18K 16,5cm (något defekt), något repigt plexiglas
Örhängen Chanel Boucles Oreilles, CC-logo, gulmetall, vita stenar, märkt 20 A, med etui och ask, från 2017
Vas Orrefors Vicke Lindstrand (1904-1983) Näcken, nr 1048.32, signerad, 1930-talet, något repig botten, höjd ca 20cm, diameter 19cm
Kläder Skor
Louis Vuitton, Olivia Wedge, skor, storlek 39, grönt läder med kilklack i kork 12,8cm, bruksslitage, med skopåsar i kartong. Kvittokopia finns.