Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2021
Accessoarer Övrigt
Smyckesbälte 81cm äldre modell med fin patina något småbucklig några småstenar saknas
Visa varaFritid Sport
KÄPP/VÄRJA. Orientalisk.1900-tal.Skuret trä och ben. Lejonmaskaron som knopp. Längd ca 93 cm. Bruksslitage
Fritid Sport
Fritid Sport
2st KÄPP/VÄRJA. Orientalisk.1900-tal.Skuret trä och ben. Lejonmaskaron som knopp. Längd ca 93 cm.och 57cm Bruksslitage samt övre delen av handtaget saknas på den längre
Objektiv Sigma 24-105mm 1:4 DG Ø82 med motljusskydd snr:52811506 i original kartong, passar till Nikon.
Fossil armbandsur kronograf, härdat mineralglas, modell: CH2849 Ø45mm stål viklås med ask batteribyre krävs
Mobiltelefon Samsung Galaxy S7 Edge 32GB imei: 355506071736448 modell:SM-G935F snr:R38J10KFADF med extra minneskort 64GB nyskick i originalkartong. Laddningskabel saknas men adappter finns
Samsung Galaxy Fold modell: SM-F900F 512GB minne 12GB ram snr: R38MA0J7C5Y imei: 354261100783430 med skal och laddare. Litet pixelfel i nedre vänstra hörnet. Ligger i originalkartong
Mobiltelefon Iphone Pro Max 512GB modell: A2218 imei: 353925107577638 i nyskick, saknar laddare. Nypris ca 15000-17000kr