121 - 140 av 1 616
1...678...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021

Klubbad för

Vinglas Kosta Boda design: Ulrika Hydman Vallien modell: Tulipa Höjd: 25cm

300 kr

Utrop: 375 kr

350 kr

Utrop: 375 kr

Vinglas Kosta Boda design: Ulrika Hydman Vallien modell: Open Minds Höjd: 24cm

Utrop: 375 kr

Adventsbarn Lisa Larson Rörstrand Gustavsberg Stjärngosse 17cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Adventsbarn Lisa Larson Rörstrand Gustavsberg Lucia 11,5cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Adventsbarn Lisa Larson Rörstrand Gustavsberg Tomtenisse 12,5cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Adventsbarn Lisa Larson Rörstrand Gustavsberg Tärna 10,5cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Vas signerad G Nyman Nuutajärvi Notsjö deisgn: Gunnel Nyman (Finland, 1909-1948) höjd 20cm, gammelrosa

1 400 kr

Utrop: 850 kr

Mikael Kihlman 1953- grafiskt blad motiv Skepp i staden signerad/numrerad 15/210 51x43cm oinramad

150 kr

Utrop: 125 kr

Mikael Kihlman 1953- grafiskt blad motiv Skepp i staden signerad/numrerad 31/210 45,5x49,5cm oinramad

150 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Hvem där?" 19x14,5cm oinramad

100 kr

Utrop: 50 kr

Arvid Andersson akvarell "Fält och hare" 24x19cm i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Nu är han full igen" 25,5x19cm i ram

175 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Tjädrar på fält" 19x24cm i ram

225 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Trädstam" 25x19cm i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Västra Tunhem har blivit en gammal ek fattigare" 23,5x27cm i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Hurusom sig träden slingra vid Borgholms slottsruinmurar" 23,5x25cm i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Ekorrn på besök" 25x21,5cm i ram

150 kr

Utrop: 125 kr

Arvid Andersson akvarell "Hullsjön V. Tunhem" 14x15cm i ram

50 kr

Utrop: 75 kr

Arvid Andersson akvarell "April" 22,5x14,5cm i ram

100 kr

Utrop: 125 kr