101 - 120 av 1 616
1...567...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021

Klubbad för

Kedja Ankar S925 46,2g 50,5cm

Utrop: 800 kr

Etui S925 90,3g 6x7,5cm små bucklor

Utrop: 700 kr

Parti silver S830 318g graverat

Utrop: 2 100 kr

Kaffeskedar 8st modell: Rosenholm S830 105,5g 109mm

Utrop: 700 kr

Matskedar 4st S830272,2g 212mm defekta

Utrop: 1 800 kr

Kaffeskedar 10st modell: Chippendale S830 141,8g 120mm

750 kr

Utrop: 900 kr

Ljusstake S800 stämpel: Ceson 136,7g höjd: 7cm gipsfylld

Utrop: 300 kr

Ljusstake S800 116,5g höjd: 6,5cm gipsfylld graverad

Utrop: 250 kr

Parti silver S830/rostfritt stål 171,5g defekt/graverat

Utrop: 425 kr

Kaffeskedar 5st S830 66,1g defekta

Utrop: 425 kr

Collier S925 26,3g 74,5cm med hänge och sten

2 300 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S830 254,6g graverat/defekt

Utrop: 1 700 kr

Matknivar 6st S830 279,6g 194mm

750 kr

Utrop: 900 kr

Matgafflar 7st S830 287,8g 178mm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Tårtspade S830 63,8g 240mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Sockerskål höjd: 7cm och Mjölkkanna höjd: 8,5cm förgylld insida S830 249g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti silver S916 338g graverat/defekt

Utrop: 2 200 kr

Parti silver S813 609g graverat/defekt

Utrop: 3 600 kr

Skål Kosta Boda design: Ulrika Hydman Vallien modell: Tulipa Höjd: 14,5cm Diameter: 22cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Samlartallrikar 3st Harald Wiberg "Tjäder i skogsmark 1989" nr: 2629B Ø20,5cm Rörstrand, "Rådjur i vårbrytning 1988" nr 7147C Ø20,5cm Rörstrand, "Tjädertupp" nr 1036A Ø20cm

150 kr

Utrop: 100 kr