Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021
Omega, De Ville Dynamic, Automatic, 30 x 26 mm, stål, datum, plexiglas, länk med viklås original 5898-147, repor, saknar bandstift.
Omega, 17mm, 18K, Brv 21,2, manuell, Cal 484, 17 juveler, Boett nr. 511245, Serie nr. 25822718, plexiglas, armband i 14K, X-länk med viklås, L: ca 16cm, skadad urtavla, utbytt krona
Certina, 17mm, 14K, Brv 44,2g, manuell, Cal 13-22, 17 juveler, mineralglas, Boett nr. 0409 052, Rist nr. 68472ES, länk integrerad i boett, 14K med viklås
Zenith, 18K, 34mm, Brv 52,2g, manuell, Cal. 2531, liten sekundvisare, plexiglas (små sprickor), Serie nr. 493A923, 60-tal, länk i 14K med viklås, L: ca 18,5 - 20 cm
Seiko, Sports Automatic, 40 mm, stål, dag/datum, blå urtavla, länk original, plexiglas, 21 jewels, Nr. 6319-8070, S/n: 845236, 1970-tal, defekt lysmassa, diverse repor.