541 - 560 av 1 616
1...272829...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021

Klubbad för

Ring, 18K, 2,4g, diamant 1 x ca 0,08ct, briljantslipad, Ø17¼

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K, brv 4,0g, slät, med stenar, Ø19

Utrop: 2 400 kr

Parti guld, 18K, 12,0g, tre delar, defekta

Utrop: 5 300 kr

Damur, Certina, 18K, 15 mm, manuell, mineralglas, länk Bismarck 18K, brv 18,5g nr 466314

Utrop: 6 300 kr

Kedja, 18K, 7,6g, Venezia, 50 cm, Balestra.

Utrop: 4 400 kr

Armband, 18K, 3,3g, Bismarck, kistlås, 19 cm. lödning.

Utrop: 1 500 kr

Vristlänk, 18K, 1,2g, Singapore, 23/25 cm, springlås.

450 kr

Utrop: 550 kr

Vristlänk, 18K, 1,9g, enkel Bismarck, 26 cm, springlås.

Utrop: 850 kr

Örhängen, ett par 18K, 1,9g, Creoler, 16 x 20 mm.

Utrop: 1 500 kr

Berlocker, 5st, 18K, 3,6g, 12 - 23 mm.

Utrop: 2 400 kr

Kaffeskedar, 11st, Silver S830, 140g, Tornedal, 119 mm, etui

Utrop: 700 kr

Dessertgafflar, 12st, Silver S830, 212g, Tornedal, 135 mm, etui

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Alliansring, 18K, 4,3g, Ø17¾ med diamanter 4x ca 0,35ct, briljantslipade

12 200 kr

Utrop: 12 600 kr

Omega, De Ville Dynamic, Automatic, 30 x 26 mm, stål, datum, plexiglas, länk med viklås original 5898-147, repor, saknar bandstift.

2 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, 18K, Brv 23,6g fyra delar med sten

Utrop: 8 800 kr

Omega, 17mm, 18K, Brv 21,2, manuell, Cal 484, 17 juveler, Boett nr. 511245, Serie nr. 25822718, plexiglas, armband i 14K, X-länk med viklås, L: ca 16cm, skadad urtavla, utbytt krona

Utrop: 5 200 kr

Certina, 17mm, 14K, Brv 44,2g, manuell, Cal 13-22, 17 juveler, mineralglas, Boett nr. 0409 052, Rist nr. 68472ES, länk integrerad i boett, 14K med viklås

Utrop: 13 200 kr

Zenith, 18K, 34mm, Brv 52,2g, manuell, Cal. 2531, liten sekundvisare, plexiglas (små sprickor), Serie nr. 493A923, 60-tal, länk i 14K med viklås, L: ca 18,5 - 20 cm

10 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Seiko, Sports Automatic, 40 mm, stål, dag/datum, blå urtavla, länk original, plexiglas, 21 jewels, Nr. 6319-8070, S/n: 845236, 1970-tal, defekt lysmassa, diverse repor.

Utrop: 1 100 kr

Seiko, Sports Automatic, 40 mm, stål, dag/datum, blå urtavla, textilband, plexiglas, 21 jewels, Nr. 6119-8500T, S/n: 109162, diverse repor.

900 kr

Utrop: 1 100 kr