481 - 500 av 1 616
1...242526...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021

Klubbad för

Grafikt blad, färgtryck efter Sven Stolpes original av Jeanne d'Arc i tolv delar, nr 183/360, signerad, 42 x 54, inglasad ram.

75 kr

Utrop: 75 kr

Oidentifierad konstnär, olja pannå, 18 x 13, kustmotiv, guldfärgad ram.

100 kr

Utrop: 125 kr

Nini Landgren, tryckt monotyp, 26 x 36, abstrakt motiv, signerad, inglasad ram. 1960-tal.

100 kr

Utrop: 125 kr

Rupert Mosley, blandteknik pannå, 25 x 32, ram

50 kr

Utrop: 75 kr

Bengt Blomquist, olja på duk, 73 x 35, signerad -48, stadsmotiv, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4

150 kr

Utrop: 200 kr

Denis Steen, grafiskt blad, 34 x 23, signerad, nr 56/200, inglasad ram.

Utrop: 75 kr

Erik Densby, olja på duk, 40 x 29, Bondgård, signerad, i ram.

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Neumann, TLM 170 R, omkopplingsbar, kondensator, liten buckla puffskydd, Ser.nr: 221, ej tillbehör.

8 200 kr

Utrop: 5 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Brüel & Kjaer, Type 4011, Directional Microphone, kondensator, med etui, hållare, manual.

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Eric Lundgren, 2st målningar, Olja på duk, hamnmotiv, 48 x 40 samt 46 x 39, inramade

Utrop: 750 kr

Parti guld, 18K, brv 4,4g, ring med svart sten, Ø 21¼, personlig gravyr, defekt.

Utrop: 1 600 kr

Bengt Sparring, Olja på duk, 48 x 60, Gråsparv, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4

Utrop: 250 kr

Josef Lindskog, 2st målningar, Olja på duk, 31 x 47, Landskap, inramade

Utrop: 200 kr

Oidentifierad konstnär, Olja på duk, 119 x 59, sign Robertson, solnedgång över vatten, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4

Utrop: 375 kr

Oidentifierad konstnär, Olja på duk, 60 x 50, Lanskap, signerad C.Calder, i ram

225 kr

Utrop: 200 kr

Oidentifierad konstnär, Olja på duk, 60 x 49, Landskap, i ram

225 kr

Utrop: 125 kr

Oidentifierad konstnär, Olja på duk, 59 x 49, sign. C. Calder, Landskap, i ram

225 kr

Utrop: 200 kr

Armband, 14K, 59,2g, L: 18,5 cm, B: 20 mm, kistlås

Utrop: 20 000 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, Formula 1, Professional Chronograph 200m, 41 mm, Ref. CAC1111-0, stål, kvarts, datum, safirglas, länk med viklås, cert (ej komplett), manual, gummibussning runt kronan sliten. Ser.nr: GJ2487

Utrop: 3 600 kr

Parti guld, 14K, Brv 25,0g sju delar, med stenar

Utrop: 7 700 kr