Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021
Grafikt blad, färgtryck efter Sven Stolpes original av Jeanne d'Arc i tolv delar, nr 183/360, signerad, 42 x 54, inglasad ram.
Nini Landgren, tryckt monotyp, 26 x 36, abstrakt motiv, signerad, inglasad ram. 1960-tal.
Bengt Blomquist, olja på duk, 73 x 35, signerad -48, stadsmotiv, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon, Neumann, TLM 170 R, omkopplingsbar, kondensator, liten buckla puffskydd, Ser.nr: 221, ej tillbehör.
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon, Brüel & Kjaer, Type 4011, Directional Microphone, kondensator, med etui, hållare, manual.
Bengt Sparring, Olja på duk, 48 x 60, Gråsparv, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4
Oidentifierad konstnär, Olja på duk, 119 x 59, sign Robertson, solnedgång över vatten, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4
Klockor Heuer
Tag Heuer, Formula 1, Professional Chronograph 200m, 41 mm, Ref. CAC1111-0, stål, kvarts, datum, safirglas, länk med viklås, cert (ej komplett), manual, gummibussning runt kronan sliten. Ser.nr: GJ2487