Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021
Herrur Bellana, 14K i boett 34mm, automat, 18K i länk 18,5cm repor och en spricka i plastglaset samt en liten buckla i bakboetten, brv: 86g
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare Fishman Acoustic Performer Pro, 2-kanaler, snr 1871, med elsladd, model ACO-Amp
Visa varaKonst Måleri
Hariets Lagerbrink, Olja på pannå, 99 x 80, Mor med barn, signerad, i ram. Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4
Hariets Lagerbrink, Olja på pannå, 117 x 88, Kontemplation, signerad, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4
Hariets Lagerbrink, Olja på pannå, 49 x 60, Matador 'El Novillada', signerad, i ram.Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4
Gösta Stawåsen, ojla på duk, 83 x 59, Sannegårdshamnen Göteborg, signerad, målad träram, 1960. Visas & hämtas hos Sefina i Göteborg, Rosenlundsgatan 4