321 - 340 av 1 616
1...161718...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021

Klubbad för

Smycken Herring

Herring, Klackring 18K 6,4g med svart sten Ø20

Utrop: 4 100 kr

Ring, 18K 6,0g med mönster Ø16 3/4

Utrop: 4 000 kr

Figurin Rosenthal, hackspett, läng 28cm, höjd 21,5cm , liten nagg på näbben

475 kr

Utrop: 250 kr

Hänge, 18K 2,1g hund tax

Utrop: 1 500 kr

Hänge, 18K 0,7g

Utrop: 500 kr

Hänge, 18K 0,7g

Utrop: 500 kr

Figurin Royal Copenhagen två flickor, modell 1395, höjd 17cm

225 kr

Utrop: 325 kr

Ring, 18K 2,1g i vitguld Ø18 1/4

Utrop: 1 000 kr

Figurin Goebel adventsljusstake , längd 30cm

300 kr

Utrop: 325 kr

Damur, Svalan 18K i boett och länk brv: 25,1g graverad defekt plastglas defekt ur

Utrop: 8 200 kr

Parti guld, 18K brv: 110,6g defekt graverat innehåller stenar

Utrop: 46 000 kr

Kedja, 18K 2,3g Cordel 46,5cm

Utrop: 1 400 kr

Kedja, 18K 3,4g Pansar 53,5cm

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Örhängen, 18K med stift i 14K 5,4g ett par med Lapis Lazuli

Utrop: 1 800 kr

Collier, S925 brv: 10,3g med granater förgyllt silver 43cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Ring, 18K 7,0g graverad Ø18

Utrop: 3 000 kr

Kedja, 18K 1,2g Singapore 38cm

Utrop: 750 kr

Kedja, 18K 1,2g Singapore 38,5cm

Utrop: 750 kr

Hänge, 18K 0,5g Hjärta

300 kr

Utrop: 375 kr

Kedja, 18K 100,2g Ankar i vitguld utan lås ca 60cm

Utrop: 50 000 kr