Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani stål 42mm med gummilänk quartz referensnr:AR-5905 serienr:251503 behövs konfigureras
Certina DS Multi-8 stål 42mm med stållänk analog/digital referensnr: C020419A serienr: 11BC0799172
Digitalkamera Nikon D3100 serienr: 4818314 med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm serienr: 4818314 med batteriladdare i väska
Macbook Air Apple 13 tum modellnr: A1466 Processor: 1,7GHz Intel Core i7 8GB serienr: C02NW133G5RN med laddare. Lösenord: 046192. Startskiva ej tillgänglig alt. ej fungerade MAC-operativsystem
Fat S800 kontrollstämplat silver Hallberg 2177g 53x68cm graverat
Visa varaÖvrigt Övrigt
Bordslampa Bergbom i vit marmor H45cm (inkl. sockel) med lampskärm H29cm Ø31cm liten fläck på skärm, glödlampa. Ojordad kontakt därav ej funktionstestad
Musikinstrument Träblås
Saxofon C.G Conn Precision serienr: N157898 bruksslitage i mjukt fodral, ej visning
Musikinstrument Träblås
Saxofon Roy Benson altsaxofon modell: AS-101 serienr: 107021670 med tillbehör i väska (trasig), ej visning