101 - 120 av 1 174
1...567...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2021

Klubbad för

Kedja Cordell S830 4,5g 40cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Pansar S830 2,1g 40cm

Utrop: 50 kr

Armband S830 3,9g 18cm med odlade pärlor

75 kr

Utrop: 50 kr

Collier S830 5,6g 40cm förgyllt med röda stenar

325 kr

Utrop: 50 kr

Moccaskedar S830 50,3g 110mm 6st

275 kr

Utrop: 350 kr

Collier 18K 30,6g 90cm trefärgat, hjärtan

Utrop: 14 600 kr

Ring 18K 7,2g Ø19¼ vitguld med diamanter 9xca0,005ct, repig

Utrop: 3 200 kr

Ring 14K 3,1g Ø16½ vitguld med diamanter 27xca0,01ct tre diamanter saknas

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 2,4g 27x16mm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor LIP

Margi 17 rubis, armbandsur, 18K vitguld 38,5g, manuell, med diakrans åttkantsslipade 33xca0,01ct, 23x19mm, plexiglas repigt, länk i 18K vitguld 17-18,5cm (något defekt) med säkerhetskedja

Utrop: 14 800 kr

Ring 18K 2,6g Ø15 vitguld med diamanter 12xca0,02ct 4xca0,03ct baguetteslipade diamanter 3xca0,18ct 2xca0,07ct

Mynt Övrigt

Myntliknande föremål 21K 7,9g Ø22mm Georgivs V D.G.Britt:omn:rex f.d.ind:imp 1927

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Kedja Venezia 18K 5,2g 50cm

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 0,5g 18x9mm med turkos sten (repig)

100 kr

Utrop: 125 kr

Seiko Sapphire 100m, armbandsur, refnr 7N42-0GE0, snr 642820, quartz, stål, safirglas, Ø41mm, datum, länk i stål (bruksslitage)

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge 9K 0,6g hjärta med Swarovski-kristaller

150 kr

Utrop: 125 kr

Ring 18K 1,5g Ø16 tvåfärgad med vita stenar, bucklig skena

Utrop: 700 kr

Ring 9K 2,3g Ø17¾

Utrop: 500 kr

Ring 18K 2,3g Ø16½ tvåfärgad med åttkantsslipad diamant 1xca0,02ct

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 0,8g tvåfärgat

Utrop: 375 kr