Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2021
Champagneglas 2 st Swarovski Chystalline höjd: 26cm i originalkartong med handske och putsduk
Elgitarr 6-strängad ihopplockad, bla kropp och hals ifrån Warmoth. Ena strängen har lossnat, bruksslitage saknar svaj arm, i mjukt fodral
Akustisk gitarr K.Yairi 7990 modell: DY87TR med mikrofon och ljudkontroller snr: 49315 smårepor med hårt fodral
Högtalare Harman kardon Onyx studio 4 snr: TL0528-HJ0169104 med laddare. Ej med på visning.
Elgitarr Fender Stratocaster made in Mexico snr: MZ5203023 i mjukt fodral baklucka saknas på baksidan repig kropp en vridknapp saknas bruksslitage
Fritid Verktyg
Borrhammare Panasonic modell: EY6803 12V 2 batterier 3,5Ah med laddare plus borr i väska. Ej med på visning.
Högtalare JBL Charge 3 Stealth edition portabel bluetooth snr: GG0776-BJ0135390 med usb kabel i kartong
Apple Watch series 4 44mm A2008 imei:358673096742301 i kartong med tillbehör smårepig bruksslitage
Mobil Samsung Galaxy s7 G930F spräckt baksida i fodral utan laddare imei 359468071282764
Laptop Dell Latitude E5450 Win 10 8Gb RAM core i5 5300 240Gb SSD snr flcx562 med laddare
Laptop HP Elitebook G3 820 core i5 6200 4Gb RAM 320 Gb HDD win 10 pro bakgrunsbelyst tangentbord något lösa fjädrar litet hål i bottenchassit snr 5cc6263vxk med laddare