1021 - 1040 av 1 174
1...515253...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2021

Klubbad för

Kedja 18K 12,4g 46-48cm med integrerat häge med emalj

Utrop: 5 700 kr

Kedja 21K brv 3g 37cm med integrerat hänge med stenar

Utrop: 1 500 kr

Kedja 21K brv 3,2g 39cm med hänge med stenar

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K brv 15g skadat med sten

Utrop: 6 500 kr

Parti guld 18K 5,5g graverat skevt

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 0,7g

Utrop: 450 kr

Ring 18K brv 3,2g skev med sten

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Collier 18K Pansar brv 19,3g 45cm med integrerat tvåfärgat hänge i 14K med diamant 1xca0,50ct

Kedja vitguld 18K brv 4g 36cm med integrerat hänge med sten

Kedja 18K brv 4,6g 39cm med integrerade hängen varav ett med stenar

Utrop: 2 000 kr

Kedja X-länk doserad 18K 14,2g 44cm

Utrop: 6 700 kr

Hänge 21K brv 5,7g med emalj, Iraks flagga/kartbild

Utrop: 2 700 kr

Armband 14K 11,9g 18cm

Utrop: 4 000 kr

Hänge krucifix 18K brv 4,3g längd: 35mm med stenar

Utrop: 2 800 kr

Kedja Ankarlänk 18K 10,8g 50cm ihålig

4 300 kr

Utrop: 4 800 kr

Ring Bismarck 18K 1,5g Ø16¾

850 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K 1,8g Ø17¾ med diamant 1xca0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Mini projektor DLP Texas instruments modell: andersson PDX-1100 snr:2018500043 med laddare, USB och tygpåse produkterna ligger i en förvaringspåse

800 kr

Utrop: 900 kr

Litografi av Ewert karlsson signerad EWK daterad -93 numrerad 65/350 mått ca 45x37 cm utan ram

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

E-board modell: SKE2D-002-5001-A060-003 med motor i hjulet inköpt 200623 på biltema ny pris 2999:- ingår kördosa, laddare och verktyg nyskick. Ej med på visning.

600 kr

Utrop: 1 000 kr