Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2021
Klubbad för
Collier 18K Pansar brv 19,3g 45cm med integrerat tvåfärgat hänge i 14K med diamant 1xca0,50ct
Visa varaUtgått
Kedja vitguld 18K brv 4g 36cm med integrerat hänge med sten
Visa varaElektronik Övrigt
Mini projektor DLP Texas instruments modell: andersson PDX-1100 snr:2018500043 med laddare, USB och tygpåse produkterna ligger i en förvaringspåse
Litografi av Ewert karlsson signerad EWK daterad -93 numrerad 65/350 mått ca 45x37 cm utan ram