1061 - 1080 av 1 141
1...535455...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020

Klubbad för

Plansch inramad, av Harald Wiberg 32,8x41,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla Uno Bornemark, "Vilande Kvinna", signerad 90x44cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Tavla olja på duk Lars Rönnqvist signerad med ram och lampa ( ej funktions testad) 66x58cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Klackring 18K 7,0g Ø21med diamant 1xca0,02ct

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K brv 2,0g defekt

Ring 18K 3,6g med gravyr

Kedja Singapore 9K 0,8g 37,5cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 0,7g Skorpionen

275 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g defekt

Utrop: 200 kr

Hänge 14K 0,2g defekt

Utrop: 75 kr

Kedja pansar i oädelmetall 37,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Ankarlänk 18K 12,3g 51cm

Armband Bismarck 18K 11,8g 19cm med berlocker

Ring 18K vitguld 3,2g Ø17¼ med diamanter 8xca0,005ct

Ring 18K 1,1g med diamant 1xca0,01ct

Parti guld 18K brv 46,0g defekt med stenar

Ring 14K defekt 0,6g

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K 3,0g defekt

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,1g med gravyr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,3g