Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020
Klubbad för
Brosch, S925, 11,3g (Brosch 9,2g), Ge-Kå-Smyckek G Kaplan, Stockholm, 1960, samt silverkedja, defekt
Armband, Bismarck 18K, Brv 11,3g, L: 19,5 cm, med berlocker, med bucklor/repor, ögla utan berlock, sten
Certina, 18K, 20mm, Brv 17,8g, Ref nr. 0810 197, Serie nr. 341577 manuell, cal. 13-20, 17 juveler, plexiglas, skadad urtavla, korridorlänk i 18K, med viklås