361 - 380 av 1 141
1...181920...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020

Klubbad för

Matgaffel i silver 405,8g 6st modell Gammal svensk 21,7cm 1918, gravyr under sked

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Lunchkniv i silver 199g 3st modell Gammal svensk 1945 21,,5cm gravyr på sidan av handtag

Utrop: 375 kr

Matknivar i silver totalvikt 507,6g 6st modell Gammal svensk, 25,4cm 1918, graverade på sidan av handtag

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Smörkastrull i silver K.C Hermann Danmark, benskiva krakelerad, diameter 7cm , längd 15cm, brv 96,7gr, trähandtag, 1949

500 kr

Utrop: 600 kr

Silverfat med blomstermotiv stämplat 930S GM, diameter 7,2cm, vikt 17,3g

75 kr

Utrop: 125 kr

Åke Holm keramiktavla i relief signerad, H-22,5cm B-28cm, väggrelief.

375 kr

Utrop: 650 kr

Elgitarr Gibson SG , snr 779214, (1970-1972), skador i lack, strängad vänsterhänt fast det är en högerhängd gitarr, hårt fodral ej original

17 000 kr

Utrop: 16 000 kr

Imac Apple 27" 12 GB, intel core i3 snr:w802831adb6, årgång ca 2010, repa på baksida, lösen Sefina. Ej med på visning.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofonställ med puffskydd, mick-spindel, ljudskärm, inklusive mikrofon The T-bone Sc450 skada näthölje, samt Steinberg Ci1 USB audio interface, diverse kablar. Ej med på visning.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard M-Audio Keyrig 49, med usb-kabel. Ej med på visning.

300 kr

Utrop: 400 kr

Hörlurar Sony MDR-XB800

Utrop: 450 kr

Elektronik Musik

Högtalare Marshall Stanmore bluetooth, täckknapp över tryckknapp saknas. Ej med på visning.

Utrop: 1 200 kr

Lampa Goebel, kattmotiv, signerad Rosina Wachtmeister Höjd: 50,5cm Bredd 27cm . Visas och hämtas hos

Utrop: 1 500 kr

Väggdekoration i metall, antiloper (Oryxer) på språng, längd 90cm, höjd 53cm Austin design . Ej med på visning.

Utrop: 1 800 kr

Segelbåt i metall längd 94cm höjd 82cm (svets i fören har slätt i löddningen) .. Ej med på visning.

Utrop: 1 600 kr

Tavla i relief, dam med hatt och långt pärlcollier, Austin Art, i konstmaterial 43x68cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Tavla signerad av konstnären 17/100 Poster31x45cm inramad

100 kr

Utrop: 200 kr

Litografi Nils Zetterberg signerad 1980 52/360 31x40cm, inramad

100 kr

Utrop: 275 kr

Fickur 14K öppen modell 51mm, graverad bakboett O på S, innerboett (metall) på 60 årsdagen i Björsäter, urtavla med röda siffror innercirkel, gåvobrev signerad Villa Haga Björsäter 23 juni 1928 O Stålhane, originaletui som är defekt.

3 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Vas Rörstrand signerad CH Stålhane -60, o 248, rödbrun mot svart, höjd 308mm. Unik

Utrop: 3 900 kr