Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020
Lunchkniv i silver 199g 3st modell Gammal svensk 1945 21,,5cm gravyr på sidan av handtag
Matknivar i silver totalvikt 507,6g 6st modell Gammal svensk, 25,4cm 1918, graverade på sidan av handtag
Smörkastrull i silver K.C Hermann Danmark, benskiva krakelerad, diameter 7cm , längd 15cm, brv 96,7gr, trähandtag, 1949
Elgitarr Gibson SG , snr 779214, (1970-1972), skador i lack, strängad vänsterhänt fast det är en högerhängd gitarr, hårt fodral ej original
Imac Apple 27" 12 GB, intel core i3 snr:w802831adb6, årgång ca 2010, repa på baksida, lösen Sefina. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Mikrofonställ med puffskydd, mick-spindel, ljudskärm, inklusive mikrofon The T-bone Sc450 skada näthölje, samt Steinberg Ci1 USB audio interface, diverse kablar. Ej med på visning.
Elektronik Musik
Högtalare Marshall Stanmore bluetooth, täckknapp över tryckknapp saknas. Ej med på visning.
Lampa Goebel, kattmotiv, signerad Rosina Wachtmeister Höjd: 50,5cm Bredd 27cm . Visas och hämtas hos
Väggdekoration i metall, antiloper (Oryxer) på språng, längd 90cm, höjd 53cm Austin design . Ej med på visning.
Segelbåt i metall längd 94cm höjd 82cm (svets i fören har slätt i löddningen) .. Ej med på visning.
Tavla i relief, dam med hatt och långt pärlcollier, Austin Art, i konstmaterial 43x68cm
Fickur 14K öppen modell 51mm, graverad bakboett O på S, innerboett (metall) på 60 årsdagen i Björsäter, urtavla med röda siffror innercirkel, gåvobrev signerad Villa Haga Björsäter 23 juni 1928 O Stålhane, originaletui som är defekt.