Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2020
Skål, Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, Ø13cm, höjd ca 6cm, VDN F555, mindre glasyrbortfall
Skål, Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, Ø17cm, höjd ca 9,5cm, Bohus, mindre glasyrbortfall, besticksrepor invändigt
Smörbytta, Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, 16x8,5cm, Bohus, mindre glasyrbortfall, mindre missfärgningar insida
Iphone 8, Apple, mnr: MQ6G2QN/A, 64gb, snr: C8RXCU4GJC67, A1905, Imeinr: 356085095762978, saknar laddare, repig baksida & stötskador på kanter, systemåterställd
Knivar 8st S830 857,2g 238mm, modell Gammal Fransk, blad i rostfritt stål, skaft ihåligt
Skedar 7st S830 302,4g 162mm, modell Gammal Fransk, Efterrättsskedar, 1 sked något skadad