Myntliknande föremål 21K 8,1g Ø22mm
Utrop: 4 400 kr
Myntliknande föremål 21K 8,1g Ø22mm missfärgning
Kedja 18K 2,1g skadad
Utrop: 1 000 kr
Örhängen ett par S925 5,2g 3,5cm Creoler
Utrop: 225 kr
Örhängen ett par S925 6,2g 4,5cm med turkosa stenar
Utrop: 50 kr
Örhängen par S925 2,5g 3cm
Utrop: 100 kr
Örhängen par S925 4,2g 3cm
Utrop: 150 kr
Örhängen par S925 7,2g 8,5cm
Utrop: 275 kr
Ring S925 22,4g Ø17½ med fasettslipad sten
Utrop: 600 kr
Hänge S925 7,7g 4,5cm med fasettslipad vinröd sten
Utrop: 250 kr
Hänge S925 4,1g 3cm med rosa och svart sten
Hänge S925 1,7g 3,5cm hieroglyf
Utrop: 75 kr
Kedja med hänge S925 2,2g 43cm med vit sten
Kedja Kullänk S925 4,6g 70cm
Utrop: 125 kr
Parti silver skadat S925 106,6g
Utrop: 800 kr
Örhängen par 18K tvåfärgade 0,8g 1cm
Ring 14K 2,8g Ø17½ med vita och blå sten (nagg)
Hänge S925 1,3g 1,5cm
Hänge S925 3,1g 2,5cm med stenar
Ring S925 förgylld 1g Ø16¼ med stenar
Tisdag 15 dec 2020