841 - 860 av 1 534
1...424344...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2020

Klubbad för

Mynt Övrigt

Myntliknande föremål 21K 8,1g Ø22mm

Utrop: 4 400 kr

Mynt Övrigt

Myntliknande föremål 21K 8,1g Ø22mm missfärgning

Utrop: 4 400 kr

Kedja 18K 2,1g skadad

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par S925 5,2g 3,5cm Creoler

Utrop: 225 kr

Örhängen ett par S925 6,2g 4,5cm med turkosa stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen par S925 2,5g 3cm

Utrop: 100 kr

Örhängen par S925 4,2g 3cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen par S925 7,2g 8,5cm

Utrop: 275 kr

Ring S925 22,4g Ø17½ med fasettslipad sten

650 kr

Utrop: 600 kr

Hänge S925 7,7g 4,5cm med fasettslipad vinröd sten

Utrop: 250 kr

Hänge S925 4,1g 3cm med rosa och svart sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 1,7g 3,5cm hieroglyf

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja med hänge S925 2,2g 43cm med vit sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Kullänk S925 4,6g 70cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver skadat S925 106,6g

Utrop: 800 kr

Örhängen par 18K tvåfärgade 0,8g 1cm

Utrop: 600 kr

Ring 14K 2,8g Ø17½ med vita och blå sten (nagg)

Utrop: 1 000 kr

Hänge S925 1,3g 1,5cm

Utrop: 75 kr

Hänge S925 3,1g 2,5cm med stenar

125 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 förgylld 1g Ø16¼ med stenar

150 kr

Utrop: 50 kr