601 - 620 av 1 534
1...303132...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2020

Klubbad för

Collier S925 21,5g 41,5cm halvstelt

Utrop: 200 kr

Kedja skadad S925 17g

Utrop: 125 kr

Karaff med propp, Göran Wärff, Kosta, Prince, nr. 8626, signerad, glas, höjd ca 20cm med propp

225 kr

Utrop: 275 kr

Ishink med tillbehör, Göran Wärff, Kosta, Prince, etsning, glas, höjd 10,5cm

325 kr

Utrop: 275 kr

Kaffesked 12st, S830 168,1g 120mm, modell: Prinsess, i schatull

Utrop: 1 100 kr

Moccasked 12st, S830 119,9g 115mm, gravyr "h", i schatull

Utrop: 800 kr

Tårtspade, S830 62,4g 240mm, modell: Chippendale

350 kr

Utrop: 425 kr

Mynt Övrigt

Myntliknande föremål 2st, S925 30,4g Ø27mm, "Lokalmynt för Staffanstorps kommun 150kr - Brågarps kyrka 1981", silverstämplar

200 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par 18K 1,8g 1cm tvåfärgade med diamanter 4xca0,005ct

Utrop: 1 400 kr

Parti guld skadat 18K 25,3g

Utrop: 11 000 kr

Hårnål / Hårkam, S830 6,8g 4,5cmx4cm, med blommor, M&O Malmö 1956

800 kr

Utrop: 75 kr

Sockertång, S830 20,8g 105mm

Utrop: 125 kr

Moccasked 9st, S830 80,8g 105mm, modell: Prinsess

450 kr

Utrop: 550 kr

Moccaskedar 9st, S830 69,2g 90mm, modell: Rosen

Utrop: 450 kr

Kaffesked S800 10,2g 101mm

Utrop: 75 kr

Videokamera, Sony Handycam, DCR-SX30, snr.1401786, 8Gb SD, laddare, kablar, kameraväska Samsonite

425 kr

Utrop: 200 kr

Moccaskedar 5st, S830 45,1g 110mm, modell: Haga

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 5st, S830 67,9g 119mm, modell: Chippendale

375 kr

Utrop: 450 kr

Kaffesked 5st, S830 86,6g 129mm

Utrop: 600 kr

Skedar 2st, S830 28,6g Lappsked gravyr/ Disa repor

Utrop: 200 kr