Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2020
Klubbad för
Karaff med propp, Göran Wärff, Kosta, Prince, nr. 8626, signerad, glas, höjd ca 20cm med propp
Mynt Övrigt
Myntliknande föremål 2st, S925 30,4g Ø27mm, "Lokalmynt för Staffanstorps kommun 150kr - Brågarps kyrka 1981", silverstämplar
Videokamera, Sony Handycam, DCR-SX30, snr.1401786, 8Gb SD, laddare, kablar, kameraväska Samsonite