Armband ojämt S925 14,1g
Utrop: 100 kr
Kedja S-länk S830 4,9g 43cm
Utrop: 50 kr
Armband Venezia S835 2,9g 18,5cm
Kedja 18K vitguld 4,9g 38,5cm
Utrop: 2 900 kr
Hänge 18K 0,3g 1,5cm stjärna med strass
Utrop: 150 kr
Hänge 18K 1g 2cm stjärntecken Skorpionen
Utrop: 700 kr
Hänge 18K 0,5g 1,5cm med träd
Utrop: 250 kr
Hänge skadat 18K 0,4g
Utrop: 200 kr
Collier 9K 2,9g 43cm
Kedja 9K 1g 45,5cm ojämn
Utrop: 225 kr
Kedja Venezia S925 förgyllt sterlingsilver 6,9g 69,5cm
Kedja Ormlänk S925 4,6g 50,5cm
Utrop: 75 kr
Hänge skadat 18K 2g
Utrop: 900 kr
Ring 18K 4,2g skadad, med blå sten nagg
Utrop: 1 500 kr
Armband graverat S925 84g
Utrop: 650 kr
Örhängen ett par 18K vitguld 4,5g 3,5cm Creoler
Utrop: 3 300 kr
Kedja Ormlänk S925 5,6g 49cm
Kedja Ormlänk S925 3,7g 42,5cm
Kedja Venezia S925 3,9g 46,5cm
Kedja hammrad Ankarlänk, Sandberg, Pinnlåskedja, sterlingsilver S925 26,4g 70cm / 80cm / 90cm
Utrop: 1 300 kr
Tisdag 15 dec 2020