Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2020
Klubbad för
?AP?, damur, 14K, manuell, 16x22mm, plexiglas sprickor, urtalvla skador, små repor, boettnr.70949, brv. 10,8g
Ring 18K 3g, Ø15¼, GHA, med diamanter 61st totalt 0,35tct enligt stämpel ( 36x ca 0,002ct, 18x ca 0,005ct, 7x ca 0,025ct)