401 - 420 av 1 534
1...202122...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2020

Klubbad för

?AP?, damur, 14K, manuell, 16x22mm, plexiglas sprickor, urtalvla skador, små repor, boettnr.70949, brv. 10,8g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 9K 5,5g små repor

Utrop: 1 200 kr

Parti guld skadat 18K 4,3g

Utrop: 2 000 kr

Hänge Kors 18K 0,6g 2cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti silver skadat S925 25,7g

175 kr

Utrop: 200 kr

Armband S925 28,3g 18,5cm, Wiwen Nilsson, signerad, Lund 1942, med berlock.

2 700 kr

Utrop: 700 kr

Kedja Pansar S925 1,8g 42,5cm

Utrop: 50 kr

Kedja Venezia S925 4,5g 70cm

Utrop: 125 kr

Hänge S925 1,2g 2,5cm Nefertiti

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,6g 2,5cm stjärntecken Stenbock

Utrop: 75 kr

Hänge S925 1,4g 2,5cm hand med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 0,9g 1,5cm, hjärta med blå blomma i emalj

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,3g 3cm leende måne med stjärna och uggla

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen par S925 1g 1,5cm orm

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K 3g, Ø15¼, GHA, med diamanter 61st totalt 0,35tct enligt stämpel ( 36x ca 0,002ct, 18x ca 0,005ct, 7x ca 0,025ct)

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 3,4g Ø18 mönstrad, små repor

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 4,3g gravyr/ ej stoppers

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K 0,9g 2cm med stenar

Utrop: 600 kr

Pärlarmband skadade pärlor 18K 6,5g 19cm

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Örhängen par 14K 7,4g små bucklor/ skeva

Utrop: 2 700 kr