841 - 860 av 1 168
1...424344...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2020

Klubbad för

John Bartels (1917-1984) Olja på duk, Motiv; Glasbruksmiljö i Nybro, mått ca 40x48cm. Signerad och daterad -78. Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

Utrop: 450 kr

John Bartels (1917-1984) Olja på duk, Motiv; Glasblåsare, mått ca 48x41cm. Signerad och daterad -78. Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

Utrop: 450 kr

John Bartels (1917-1984) Olja på duk, Motiv; Hovslagare, mått ca 48x60cm. Signerad och daterad -82. Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

Utrop: 450 kr

KC J-son (1985-) , Grafiskt tryck på Plexiglas Nr 154/240, Motiv; Collage med David Bowie, Franska Revolutionen" Frihet på Barrikaderna" av Eugène Delacroix och Salvador Dali. Mått utan sockel höjd ca26cm, bredd 18cm. Visas och hämtas på S:t Eriksgatan 20

850 kr

Utrop: 700 kr

Jenny Grant (1971-), Bladteknik / Collage på spånskiva. Motiv; " Enjoy the moment". Mått ca 30x30cm. Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

600 kr

Utrop: 800 kr

BREITLING Chronomat Evolution , Chronometre, herrur, 43,7mm stål, automatisk, kronograf, datum, safirglas, diamantkrans (cert finns 1,14ct TW/VVS) Ref: A1335653/G569, Ser.nr: 2182091, Pilotlänk med viklås, cert USA nov 06, poleringsskador, i box ytterkart

Konst Skulpturer

Skulptur Oba- huvud brons Benin som tillverkades mellan 1300- sent 1800-tal i kungliga gjuterier, Höjd ca30cm, Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

Utrop: 24 000 kr

Konst Skulpturer

Utrop: 24 000 kr

Parti guld 18K 4,1g, defekt

Utrop: 2 000 kr

Ring S925 6,4g Ø17, design: Ti Sento, med stenar

Utrop: 275 kr

Örhängen S925 1,1g, med stenar

Utrop: 50 kr

Kedja Pansar S925 1,9g 36,0cm, förgylld

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Ärtlänk S925 3,7g 18,0cm, med blåa hjärtan

75 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Venezia S925 3,2g 45,2cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Venezia S925 1,4g 35,6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Figaro S925 3,5g 50,2cm, skadat

Utrop: 50 kr

Kedja Ärtlänk S925 6,9g 36,2-38,2cm, med blåa hjärtan

Utrop: 200 kr

Hänge S835 2,8g

75 kr

Utrop: 100 kr

Kedja S835 4,8g, defekt

Utrop: 50 kr

Ring 18K 2,3g Ø18, skadad, med came

500 kr

Utrop: 600 kr