Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2020
Louis Vuitton Axelremsväska M30892Saratov PM Ardoise, scriptmodell, tillverkad i Frankrike april 2003 , nr VI0043, kvitto från 2003 i innerfack, fläck på tyget, dustbag
Louis Vuitton, Handväska, Metis Hobo Monogram Canvas, tillverkningsnr: AR2103 med dustbag och kvitto i innerfack
Klockor Victorinox
Victorinox I.N.O.X. Pro Diver, herrur, 45mm, titan, quartz, datum, safirglas, 20 ATM, 24 timmarsvisning, gummiarmband, ref 241813, snr 180508175, två extra armband i låda, kvitto Klockmaster April 2020
Klockor Heuer
Tag Heuer Aquaracer, herrur 43mm, stål, quartz, datum, safirglas, 300m / 1000ft, med tygarmband original, ref WAY101E.FC8222 snr RQF8588, ostämplat cert, box, ytterkartong
BREITLING, Navitimer Chronometre, herrur, 41,8mm, stål, automatisk, datum, kronograf, safirglas, Cal 23 (ETA 7753) vridbar räknesticka, läderband, originalspänne, Cert 2007 Mercury, ref. A23322 Snr. 2454697 (svårt att tyda efter polering) extra urtavla, b
Certina, herrur, 34mm, 18K, quartz- går ej, datum, safirglas, graverad boett, EOL 158.9289.68, snr 14TR0001555 med läderarmband
John Bartels (1917-1984) Olja på duk, Motiv; Skinnberedning i Falun, mått ca 55x46cm. Signerad och daterad -79, Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.
John Bartels (1917-1984) Olja på duk, motiv; Drejare från Nyköping, mått ca 53x45cm, signerad och daterad -79. Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.