821 - 840 av 1 168
1...414243...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2020

Klubbad för

Armband Ärtlänk 18K 10,5g med berlocker 18cm, saknar lås

CERTINA, 14K, damur, 17mm, manuell, plastglas, armband double

Armband X-länk med stav 18K 22,0g 18,5cm skev

Utrop: 9 500 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 10,1g 45cm

4 100 kr

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K 7,5g Ø19½ graverad

Utrop: 3 500 kr

Armband Figaro 18K 33,0g 19,5cm

Utrop: 19 200 kr

Kedja Pansar 18K 6,6g 41cm

Utrop: 4 000 kr

Ring S925 7,4g Ø17½

225 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par 18K 1,9g Creoler

Utrop: 1 400 kr

Kedja Pansar 18K 2,1g 44,5cm

Utrop: 1 200 kr

Louis Vuitton Axelremsväska M30892Saratov PM Ardoise, scriptmodell, tillverkad i Frankrike april 2003 , nr VI0043, kvitto från 2003 i innerfack, fläck på tyget, dustbag

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Louis Vuitton, Handväska, Metis Hobo Monogram Canvas, tillverkningsnr: AR2103 med dustbag och kvitto i innerfack

9 800 kr

Utrop: 5 000 kr

Klockor Victorinox

Victorinox I.N.O.X. Pro Diver, herrur, 45mm, titan, quartz, datum, safirglas, 20 ATM, 24 timmarsvisning, gummiarmband, ref 241813, snr 180508175, två extra armband i låda, kvitto Klockmaster April 2020

Utrop: 5 000 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer Aquaracer, herrur 43mm, stål, quartz, datum, safirglas, 300m / 1000ft, med tygarmband original, ref WAY101E.FC8222 snr RQF8588, ostämplat cert, box, ytterkartong

6 000 kr

Utrop: 8 000 kr

BREITLING, Navitimer Chronometre, herrur, 41,8mm, stål, automatisk, datum, kronograf, safirglas, Cal 23 (ETA 7753) vridbar räknesticka, läderband, originalspänne, Cert 2007 Mercury, ref. A23322 Snr. 2454697 (svårt att tyda efter polering) extra urtavla, b

24 000 kr

Utrop: 20 000 kr

Certina, herrur, 34mm, 18K, quartz- går ej, datum, safirglas, graverad boett, EOL 158.9289.68, snr 14TR0001555 med läderarmband

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Kedja Kejsarlänk S925 281,1g 55cm bredd 1,2cm

Utrop: 3 400 kr

John Bartels (1917-1984) Olja på duk, Motiv; Skinnberedning i Falun, mått ca 55x46cm. Signerad och daterad -79, Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

300 kr

Utrop: 450 kr

John Bartels (1917-1984) Olja på duk, motiv; Drejare från Nyköping, mått ca 53x45cm, signerad och daterad -79. Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

300 kr

Utrop: 450 kr

John Bartels (1917-1984) Olja på duk, Motiv; Smed, mått ca 61x49cm. Signerad och daterad -83. Litet färgbortfall. Skickas ej, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm.

Utrop: 450 kr