101 - 120 av 942
1...567...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2020

Klubbad för

Hårfönskit, GHD Air 1.0, kommer med fön, diffusor, keramisk rundborste och två klämmor i originalkartong, nyskick

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Morsø, design Klaus Rath, kastrull i gjutjärn med lock, handtag i trä, volym 1,7 liter, höjd 9cm, diameter 20,5cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Muggar 2st Rörstrand, modell Kulinara, höjd 10cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Fat 2st Rörstrand, modell Kulinara, 18,5x14,8cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Gryta, Le Creuset Signature Minigryta Stengods 0,25 L, färg: Vulkan

125 kr

Utrop: 75 kr

Gryta, Le Creuset Signature Minigryta Stengods 0,25 L, färg: Soleil

100 kr

Utrop: 75 kr

Gjutjärnsgryta med lock, Le Zie, emaljerad, färg röd, 4,2L

800 kr

Utrop: 250 kr

Ugnsform, Le Creuset, rektangulär form 32cm, färg: Cerise

550 kr

Utrop: 200 kr

Ugnsform, Le Creuset, rektangulär form 32cm, färg: Vulkan

600 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Tulpan, diameter: 14cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Ugnsform, Staub, i stengods, oval form, 29cm, färg: blå

200 kr

Utrop: 75 kr

Samlingstallrik i porslin, Magic of Cinderella, design: Kirk Heinert, numrerad:298431, Ø21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Glasunderlägg, 4st, Scandia Gold, förgyllda 24K, i förpackning

125 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 6st samt sockertång, Scandia Present, förgyllda, i förpackning

125 kr

Utrop: 50 kr

Champagneglas i kristall, 10st, höjd ca 20cm, med grön kupa

900 kr

Utrop: 300 kr

Champagneglas i kristall, 6st, höjd ca 12cm

450 kr

Utrop: 250 kr

Vinglas i kristall, 6st, höjd ca 16cm

425 kr

Utrop: 125 kr

Vinglas i kristall, 2st, höjd ca 16cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Snapsglas i kristall, 6st, höjd ca 15,5cm

250 kr

Utrop: 75 kr