Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2020
Klubbad för
Armband 18K 51,5g ca 18,5cm tvåfärgat med diamanter 1xca0,33ct 2xca0,23ct 2xca0,13ct 2xca0,09ct 2xca0,06ct 2xca0,04ct 2xca0,025ct totalt ca1,48ct, bucklig i länk, del av lås i oädel metall
Kosta Boda, blå vas, design: Ulrica Hydman Vallien (1938-2018), modell: Open Minds, signerad, höjd: ca 26cm, nr:48744
Konst Skulpturer
Henry Gustafsson (1943-2005), Lyftet, skulptur i tenn och sten, höjd ca 9cm, stämplad och signerad
Mulberry Oak Bayswater, väska, nr: 589541, 36x26x17cm, mjukt läder, spänne i borstad gulmetall, bruksslitage, fläckar på insidan, med dustbag