941 - 960 av 1 840
1...474849...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020

Klubbad för

Skål, glas, Orrefors, H:11cm B:22cm nagg

125 kr

Utrop: 50 kr

Vas, glas, motiv Tennis, H:23cm Ø11,5cm

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Fat, blått glas, Motiv Tennis, Ø37,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Fat, blått glas, Motiv Kärlekspar, Ø37,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, skål på fot "Open Minds", signerad, nr 98824, höjd 20cm

550 kr

Utrop: 375 kr

Kosta Boda, design: Bertil Vallien, Vas, Artist Collection, signerad och numrerad: 89725, höjd: 31cm

800 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Goebel, glas, motiv: Carl Larsson "Karin with Azaleas" Höjd: ca32, Nagg

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 21K 1,5g

Utrop: 850 kr

Hänge Hjärta 14K 0,3g

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar, 11st, S830 138,3g 120mm modell: Viktoria

Utrop: 900 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, herrur, 43mm, stål, quartz-går ej, mineralglas, datum, kronograf, ref: AR-2448 nr:111712 med stålarmband

300 kr

Utrop: 400 kr

Kedja Kejsarlänk S925 119,7g 60cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 2,1g defekt med sten

Utrop: 1 000 kr

Cigarettettui S925 201,7g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

G-Shock, Herrur, 45mm, konstmaterial, quartz-digital, Datum, tidtagarur, upplyst display, Alarm, Activity tracker, i ask med originalkartong

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S925 12,1g defekt

75 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Venezia S925 2,8g 56cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja S925 5,4g 55cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 10,2g Ø19 med sten

Utrop: 375 kr