Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020
Klubbad för
Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, skål på fot "Open Minds", signerad, nr 98824, höjd 20cm
Kosta Boda, design: Bertil Vallien, Vas, Artist Collection, signerad och numrerad: 89725, höjd: 31cm
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, herrur, 43mm, stål, quartz-går ej, mineralglas, datum, kronograf, ref: AR-2448 nr:111712 med stålarmband
G-Shock, Herrur, 45mm, konstmaterial, quartz-digital, Datum, tidtagarur, upplyst display, Alarm, Activity tracker, i ask med originalkartong