Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020
Digitalkamera, Canon Eos M10, Objektiv 15-45mm, snr: 340210013081, med axelrem, manualer, laddare
Musikinstrument Övrigt
Tenorsaxofon, Jupiter JTS500Q, snr: YF54977, med intyg och tillbehör, i väska. Ej med på visning.
Tavla, Maurice Blanchard (Frankrike 1903-1969), blandteknik, signerad -53, missfärgningar, 30,5x40,5
Tavla, Peter Johansson (1964-), "Vem gör konsten?", färglitografi, signerad i blyerts, 52x42cm inkl ram, med litografibok
Färglitografi, Anders Österlin,"Paletten" signerad 70/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö
Färglitografier, Anders Österlin,"Paletten" signerad 80/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö
Färglitografier, Anders Österlin,"Paletten" signerad 91/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö
Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Norstjernan Landsvägsvelociped 1914, 46x65cm, visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö
Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Lådbil 1963, 46x65cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö
Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Snälltågslokomotiv ltt F. 1914, 46x65cm, Visas och Hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö
Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Prins August 1856, 46x65cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö