921 - 940 av 1 840
1...464748...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020

Klubbad för

Digitalkamera, Canon Eos M10, Objektiv 15-45mm, snr: 340210013081, med axelrem, manualer, laddare

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Tenorsaxofon, Jupiter JTS500Q, snr: YF54977, med intyg och tillbehör, i väska. Ej med på visning.

4 600 kr

Utrop: 5 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Studio Projekt B1, i träetui med sladdar

400 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Maurice Blanchard (Frankrike 1903-1969), blandteknik, signerad -53, missfärgningar, 30,5x40,5

Utrop: 800 kr

Tavla, Peter Johansson (1964-), "Vem gör konsten?", färglitografi, signerad i blyerts, 52x42cm inkl ram, med litografibok

Utrop: 425 kr

Tavla, Torsten Hylander (1944-) 32x26cm inkl ram, signerad TH-82, sliten ram

300 kr

Utrop: 375 kr

Tavla, Ole Ahlborg, litografi, signerad 74/300, 32x26cm inkl ram

Utrop: 375 kr

Tavla, Ole Ahlborg, litografi, signerad 75/300, 32x26cm inkl ram

Utrop: 375 kr

Färglitografi, Anders Österlin,"Paletten" signerad 70/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 125 kr

Färglitografier, Anders Österlin,"Paletten" signerad 80/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 125 kr

Färglitografier, Anders Österlin,"Paletten" signerad 91/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 125 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Norstjernan Landsvägsvelociped 1914, 46x65cm, visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 200 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Lådbil 1963, 46x65cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 200 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Snälltågslokomotiv ltt F. 1914, 46x65cm, Visas och Hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

150 kr

Utrop: 200 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Prins August 1856, 46x65cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 10,3g Ø16¾ med sten, graverad

175 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 8,1g Ø17 med sten

Utrop: 275 kr

Skål, Orrefors, Hallon, designad av Anne Nilsson, Ø20

250 kr

Utrop: 50 kr

Skål, glas, Lars Hellsten, Orrefors, Orion, H:17cm Ø23

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål, glas, Motiv: Hockey, H:17cm Ø24

150 kr

Utrop: 50 kr