Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020
Klubbad för
Kedja Venezia, 18K, 1,6g, Längd: 49cm, Bredd: 1mm, Vitguld, Lås lite defekt (Går att låsa)
Litografier, 3st, Mats Norryd, "H.C Andersen, bilder av Mats Norryd", 65 x 42 cm, numrerade, personlig hälsning, folder tillkommer
BAUME & MERCIER Classima, 40mm, stål, Ref: 65773, automat, Cal. SW200-1, 38 timmars tidsresrv, datum, safirglas, läderband, dubbelt-viklås, Serie nr. 5153335, i nästintill nyskick, manual, box & certifikat (2019, Svergie), ytterkartong.