Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020
Klubbad för
Collier, S925, 16,5g Längd: 42cm, Hänge: 2 x Ø20mm, Efva Attling, Gravyr "Amor Vincit Omnia" (Kärleken övervinner allt på latin)
TISSOT, Seastar, 18K, 34mm, Brv 27,7g, quartz, datum, läderband med slitage, plexiglas, graverad "FÖR NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST", repor på bakboett, går ej
Armband med hängen, 21K, 15,4g, Längd: 20,5cm, Hängens längd: 3cm, defekt (saknar ett hänge)