561 - 580 av 1 437
1...282930...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020

Klubbad för

Ring med pärlor, 18K, 2,2g, skev

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K, 4,4g i åtta delar

Utrop: 2 000 kr

250 kr

Utrop: 300 kr

Lås, 14K, 4,4g

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K, 4,6g

Utrop: 2 200 kr

Kedja Venezia, 18K, 2,4g, Längd: 46cm, Bredd: 1mm, Springlås

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Collier, S925, 16,5g Längd: 42cm, Hänge: 2 x Ø20mm, Efva Attling, Gravyr "Amor Vincit Omnia" (Kärleken övervinner allt på latin)

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring med stenar, S925, 3,3g, skev

25 kr

Utrop: 50 kr

TISSOT, Seastar, 18K, 34mm, Brv 27,7g, quartz, datum, läderband med slitage, plexiglas, graverad "FÖR NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST", repor på bakboett, går ej

3 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Armband med hängen, 21K, 15,4g, Längd: 20,5cm, Hängens längd: 3cm, defekt (saknar ett hänge)

Utrop: 8 500 kr

Armband Bismarck, 18K, 19,6g, Längd: 19cm, Bredd: 8mm, Kistlås

Utrop: 10 000 kr

Parti guld, 18K, 26,3g, fem stycken ringar med personlig gravyr

10 400 kr

Utrop: 12 600 kr

Hänge "Krucifix", 18K, 20,1g, Längd: 5,7cm (inklusive ögla), Bredd: 3,7cm

Utrop: 14 400 kr

Kedja Pansar, 18K, 18,4g, Längd: 51cm, Bredd: 5mm, Ihålig

Utrop: 11 400 kr

Kedja Cordell, 9K, 5,0g, Längd: 45cm, Bredd: 3mm

Utrop: 1 200 kr

Kedja Figarolänk, 18K, 43,2g, Längd: 66cm, Bredd: 6mm, tvåfärgad

22 000 kr

Utrop: 26 500 kr

Örhängen Creoler, 18K, 6,9g, Ø6,5cm, lite böjde på ena örhänget

Utrop: 3 200 kr

Kedja Singapore, 18K, 3,7g, Längd: 45cm, Bredd: 2mm

Utrop: 1 900 kr

Hänge "Skorpion", 18K, 0,6g

Utrop: 425 kr

Ring, 18K, 7,8g, Vitguld, personlig gravyr

Utrop: 3 700 kr