1241 - 1260 av 1 387
1...626364...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2020

Klubbad för

Ring 22K 3,6g graverad

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 23K 9,6g graverade

Utrop: 5 900 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgade 6,7g, längd: 6,0cm, ihåliga

Ring 14K tvåfärgad 5,8g med stenar, defekt

Enstensring 18K 2,3g Ø17½ med briljantslipad diamant 1xca0,10ct

Enstensring 18K vitguld 1,7g Ø18½ med diamant 1xca0,02ct (skadad), slitage

Armband 18K 9,3g, defekt

Utrop: 4 700 kr

Örhängen ett par 18K vitguld 9,8g Ø3,8cm, bredd: 0,6-1,1cm, ihåliga och tvinnade

Utrop: 7 100 kr

Enstensring 18K vitguld 2,9g Ø16½, med diamant 1xca0,92ct med fjädrar och stora inneslutningar, skev skena

Ring 14K tvåfärgad 3,4g Ø15¾ med diamanter 1xca0,18ct och 2xca0,16ct, felstämplad

Armband Bismarck 18K 8,1g 18,5cm, bredd: 0,5cm, med kistlås

Utrop: 4 400 kr

Collier 14K tvåfärgad 10,7g 42,5cm, ihålig och halvstelt, skadad

Armband Bismarck 18K 19,2g 18,5cm, bredd: 0,9cm, defekt länk/sliten vid lås

Utrop: 9 000 kr

Pärlcollier med odlade pärlor Ø6,0-7,0mm, längd: 45,0cm, bredd: 1,9cm, 2-radigt, med lås i metall

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgade 6,7g, med stenar, ostämplade

Utrop: 3 400 kr

Ring 14K tvåfärgad 2,1g Ø18¼, med diamanter 6xca0,01ct skadade med inneslutningar

Utrop: 850 kr

Kedja doserad X-länk 18K 24,2g 43,0cm, bredd: 0,6-0,9cm, med kistlås

Utrop: 12 000 kr

Kedja Ankarlänk Balestra 18K 39,8g 54,0cm, bredd: 0,4cm, med kistlås

Utrop: 24 000 kr

Armband Ankarlänk 14K 30,9g, defekt lås

Utrop: 11 200 kr

Collier 18K tvåfärgad 71,1g med stenar, defekt, saknar stenar, slitet lås

Utrop: 33 000 kr