Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2020
Klubbad för
Örhängen ett par 18K tvåfärgade 6,7g, längd: 6,0cm, ihåliga
Visa varaUtgått
Enstensring 18K 2,3g Ø17½ med briljantslipad diamant 1xca0,10ct
Visa varaUtgått
Enstensring 18K vitguld 1,7g Ø18½ med diamant 1xca0,02ct (skadad), slitage
Visa varaUtgått
Enstensring 18K vitguld 2,9g Ø16½, med diamant 1xca0,92ct med fjädrar och stora inneslutningar, skev skena
Visa varaUtgått
Ring 14K tvåfärgad 3,4g Ø15¾ med diamanter 1xca0,18ct och 2xca0,16ct, felstämplad
Visa varaÖvrigt Övrigt
Pärlcollier med odlade pärlor Ø6,0-7,0mm, längd: 45,0cm, bredd: 1,9cm, 2-radigt, med lås i metall