Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2020
Klubbad för
Okänd konstnär, Olja på duk, signerad C AK, Landskapsmotiv, ram 49x69cm, lös i inramningen skadad, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm
Flaska med skadad kork, Höjd: 20,5cm, nagg i botten. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20