821 - 840 av 1 387
1...414243...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2020

Klubbad för

Ring 18K 64,8g Ø22½ örnhuvud

Utrop: 46 000 kr

Ring 18K 19,3g Ø18¾ döskalle med stenar

11 200 kr

Utrop: 13 600 kr

Okänd konstnär, Olja på duk, signerad C AK, Landskapsmotiv, ram 49x69cm, lös i inramningen skadad, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

Utrop: 300 kr

Collier 22K 61,6g 48-53cm skadad i länk

Utrop: 33 500 kr

Flaska med skadad kork, Höjd: 20,5cm, nagg i botten. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Utrop: 200 kr

Ljusstakar 1 par Malm Höjd: 29cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

650 kr

Utrop: 250 kr

Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

650 kr

Utrop: 800 kr

Armband X-länk 18K 48,7g 19cm bredd 2,2cm

Utrop: 25 000 kr

Ring 21K 3,6g defekt

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 18K 11,6g defekt graverat

Armband 18K 7,9g 19cm

Armband Bismarck 18K 15,7g 19cm

Armband Bismarck 18K 4,1g 19cm

Kedja doserad Bismarck 18K 5,0g 44cm

Kedja doserad Bismarck 18K 13,0g 44,5cm

Hänge 18K 0,9g hjärta med sten

Ring 18K 3,0g Ø17 med pärla

Ring 18K 1,1g Ø17¾ två hjärtan, skev

Ring 18K trefärgad 2,0g Ø17¾ tredelad

Parti guld 18K 6,4g defekt graverat