Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2020
Kenneth-Rune Jåverbrant, Grafiskt tryck, Konstnärsexpemplar, signerad -78, motiv: Äldre hus, mått ca34x36cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Björn Lindroth (1931- ), Grafiskt blad, Sjölandskapsmotiv nr 123/180, mått ca30x40cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Marion Belin (1933- ), Grafiskt blad, Trädgårdsmotiv, HC exemplar nr5/36, mått ca27x37cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Louis Nitka (1940- ), Serigrafi, tryckt på Finess 2-skikts oblekt 18g toapapper, nr 246/250, mått ca18x35cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Ulla Nordin (1928- ) Akvarell, Landskapsmotiv, mått ca36x28cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Xylografiskt färgtryck, av Zamarski, motiv: Kungliga Kadett-Corpsen, mått ca18x13cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Äldre tryck, svartvitt, Motiv: Porträtt, mått ca28x21cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Äldre färgtryck, "Stockholm från Kungsholmen" mått ca13x18cm, i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Äldre kolorerat tryck, "Modes de Paris" nr 918, mått ca22x13cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Äldre kolorerat tryck, "Modes de Paris" nr 546, mått ca22x13cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Äldre kolorerat tryck, "Modes de Paris" nr 591, mått ca22x13cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm