1281 - 1288 av 1 288
1...636465 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juli 2020

Klubbad för

Samlarkniv J.Marttiini, Finland, skaft i trä, slida i läder, graverat blad, totallängd kniv ca 270mm Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 600 kr

Skedar 4st S925 59,9g defekta

Utrop: 375 kr

Silver Bricka

Kanna, oädel metall, brv 368,1g, höjd ca 21cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Åse Christian Danell, ÅCD, (f.1944-), Olja/akryl på duk, Hallandsgård, motiv 24,5x19cm, mindre färgbortfall på ett hörn

750 kr

Utrop: 375 kr

Lars Pirak (1932-2008), grafiskt blad, motiv 20x15,5cm, numrerad 13/50

550 kr

Utrop: 375 kr

Torsten Billman (1909-1989), grafiskt blad, motiv 18,5x25cm, numrerad 85/160, ej examinerad ur ram

25 kr

Utrop: 50 kr

Jan Lundqvist, akvarell, motiv 30x23cm, Ringgatan Uppsala

150 kr

Utrop: 200 kr

Jan Lundqvist (f.1935-), grafiskt blad, motiv 40x27,5cm, numrerad 160/200

50 kr

Utrop: 75 kr