1261 - 1280 av 1 288
1...636465 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juli 2020

Klubbad för

GC Ø44mm, stål, quartz, datum, X90001G1S-02143, slitet armband, batteribyte krävs

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockkedja 14K 24,2g defekt

Utrop: 8 500 kr

Armbandsur 14K brv 12,8g Ø16mm, manuell, armband skevt, uret går ej

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Tissot 18K Ø34mm quartz, datum, med läderarmband, graverad

Hänge 18K 0,4g, med sten, defekt

Utrop: 150 kr

Parti guld 21K 2,7g defekt

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 2,5g Ø18, med diamant 1xca0,17ct

Ring 18K 1,9g Ø18, med diamant 1xca0,02ct

Örhänge 1 st 18K 1,4g

Collier 18K 6,4g 46,0cm, med diamanter 19xca0,005ct

Ring 18K 2,2g Ø18

Utrop: 1 400 kr

Ring 23K 3,8g defekt

Utrop: 2 200 kr

Ring 14K 7,6g med diamant 1xca0,03ct, defekt

Utrop: 2 700 kr

Klockor Festina

Festina W.R 100m Ø43mm, stål, quartz, datum, bruksslitage, 6834

Utrop: 950 kr

Örhängen Georg Jensen, infinity, 1 par S925 2,3g med diamanter totalt 0,49ct

4 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Klockor Thomas Sabo

Thomas Sabo, Divine Chrono, Ø38mm quartz, datum, stål, WA0221, ask, extra länkbitar

Utrop: 1 700 kr

Halssmycke, band i läder, hänge i horn & trä, signerad LS

Utrop: 550 kr

Fällkniv Remington UMC, 3 blad. Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 375 kr

Samlarkniv, trä, totallängd kniv ca 130mm Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par, horn & trä, signerade AL

450 kr

Utrop: 550 kr