Avslutad | Klockor – Lördag 18 september 1999
LONGINES, Flagship, damur, quartz, stål / doublé, safirglas, integrerad länk,1980-tal.
Klockor Ebel
EBEL, Discovery, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, cert, box, oanvänd, augusti 1999.
INEX, herrur, stål / doublé, quartz, alarm, kronograf, läderband, instruktion, kvitto, 1996.
TAG / HEUER, S / el, damur, stål, quartz, safirglas, originallänk, 2 st. x-tra länkbitar, box.
OMEGA, Constellation, damur, quartz, stål, integrerad stållänk, safirglas, box, pärlemorurtavla, oanvänd.
OMEGA, Seamaster, litet herrur, automatisk, safirglas, stål/guld, originallänk stål/guld, oanvänd, box.
OMEGA, Speedmaster, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, läderband, oanvänd, box.
CARTIER, Vermeil, herrur, quartz, förgyllt silver, läder- band med fällås, cert, box, 1990.
OMEGA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, integrerad länk 18K guld, totalvikt 37.0g.
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, Ellipse, 18K guld, herrur, automatisk, safirglas, integrerad länk 18K guld, cert, box.
JAEGER-LE COULTRE, Memovox, herrur, 18K guld, alarm, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.