Avslutad | Klockor – Lördag 18 september 1999
Klubbad för
OMEGA, Constellation, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, länk ej original, 1950-tal.
TISSOT, litet herrur, stål, svart urtavla, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, stållänk ej original.
Klockor Corum
CORUM, Admiral´s cup, damur, guld/blåeloxering, quartz, safirglas, datum, läderband, viklås.
BREITLING, Navitimer, herrur, stål, kronograf, läderband, 1970-tal repor i glaset. Manual.