101 - 120 av 313
1...567...16 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 18 september 1999

Klubbad för

RUTINA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, datum, läderband.

Utrop: 1 200 kr

ERNEST BOREL, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband.

Utrop: 2 000 kr

OMEGA, fickur, 14K guld, gravyr, ca 1918.

Utrop: 3 100 kr

Klockor Hamilton

HAMILTON, fickur, doublé.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

FICKUR, silver, nyckeldragare, silverurtavla, nyckel.

1 000 kr

Utrop: 1 150 kr

OMEGA, Constellation, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, länk ej original, 1950-tal.

3 200 kr

Utrop: 1 700 kr

FICKUR, John Forrest London, silver, nyckeldragare.

750 kr

Utrop: 900 kr

OMEGA, De Ville, damur, doublé, quartz, plexiglas.

Utrop: 550 kr

SPINDELUR Th. Witt London 1793

2 400 kr

Utrop: 1 700 kr

TISSOT, litet herrur, stål, svart urtavla, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, stållänk ej original.

400 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Tärnan

TÄRNAN, herrur, stål, alarm, manuell, plexiglas, läderband.

400 kr

Utrop: 500 kr

SPINDELUR, By N.Lind London, silver, glas skadat, nyckel, ca 1784.

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

NIVADA, Sport, herrur, quartz, vitmetall, digital, stållänk, 1970-tal.

Utrop: 300 kr

RESERVOIR PENNOR 6 st

Utrop: 2 300 kr

FICKURSVERK, Lundstedt Stockholm, No 399.

425 kr

Utrop: 500 kr

FICKRÄKNARE ca 1960

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Corum

CORUM, Admiral´s cup, damur, guld/blåeloxering, quartz, safirglas, datum, läderband, viklås.

5 000 kr

Utrop: 5 800 kr

BREITLING, Navitimer, herrur, stål, kronograf, läderband, 1970-tal repor i glaset. Manual.

6 700 kr

Utrop: 7 500 kr

CARTIER, herrur, förgyllt silver, quartz, läderband, defekt regel.

Utrop: 4 600 kr

ZENITH, fickur, 18K guld, kronograf, bucklor, rostskadad.

2 800 kr

Utrop: 2 500 kr