161 - 180 av 866
1...8910...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020

Klubbad för

Fritid Sport

1 par Längdskidor "Fischer Rcs CL Plus", inklusive Rossignol-bindningar, 1 par Stavar Swix CT2 Composite, 1 par Pjäxor "Rossignol World Cup Series", storlek 44, Bruksslitage, allt i mjukt fodral . Visas och hämtas på Sefina Erik Hahrsgata 2, Västerås

Utrop: 1 200 kr

1 Lös Diamant 1xca0,23ct, enligt certifikat D/Si, nr: 1189388223, cert från GIA

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

1 Lös Diamant 1xca0,35ct enligt certifikat, nr: 350885012, cert från IGN

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 2,1g Ø17, med blå sten

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K vitguld 4,4g Ø17¼ med diamanter 7xca0,02ct (totalt ca0,14ct), graverad

Utrop: 2 200 kr

Ring 21K 4,3g Ø17½, med vita stenar

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 0,8g, Delfin

Utrop: 375 kr

Parti Guld 18K 0,9g, skadat

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,9g, Hjärta med röd sten

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband Bismarck 18K 10,4g 18,5cm, med fem berlocker

Utrop: 5 000 kr

Parti Guld 21K Brv: 1,1g, med stenar

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti Guld 18K 2,9g, skadat

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgade 2,5g, med vita stenar

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K vitguld 4,1g Ø17¾, med diamanter ca0,005ct

Utrop: 2 200 kr

Örhängen ett par 14K 4,2g, med vita stenar

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 1,5g Ø17¾, med diamanter totalt ca0,03ct, Stämplad GFAB

Utrop: 750 kr

Hänge 18K tvåfärgad 1,1g, Blomma, Stämplad GHA

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgad 1,4g, Blommor, Stämplade GHA

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge 18K Brv: 6,3g Längd: 3,5cm, med blå sten

Utrop: 2 400 kr

Kedja Venezia 18K 6,0g 45cm

Utrop: 2 900 kr